1-header.jpg
Dit schema loopt van 9-12-2019 t/m 15-12-2019
Senioren
DV1Z
20:00 - 21:00
TSC BSH2
Trainer(s)
Opmerkingen
Materiaalcontainer bij beheerder, nieuw slot, code 4004!
Junioren C
MC03Z
19:00 - 20:00
TSC TSH1
Trainer(s)
David Goris
Iris Verberk
Opmerkingen
Materiaalcontainer bij beheerder, nieuw slot, code 4004!
Junioren D
MD01Z
16:00 - 17:00
Wilgenring, Sportcomplex
Trainer(s)
Opmerkingen
MD02Z
17:00 - 18:00
Wilgenring, Sportcomplex
Trainer(s)
Opmerkingen
MD16Z
18:00 - 19:00
TSC TSH1
Trainer(s)
Opmerkingen
Materiaalcontainer bij beheerder, nieuw slot, code 4004!
MD21Z
16:00 - 17:00
Wilgenring, Sportcomplex
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E01Z
18:00 - 19:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Florien Ringburg
Antoine Lucieer
Opmerkingen
M8E02Z
19:00 - 20:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Coosje Endtz
Iwan Doyer
Opmerkingen
M8E03Z
19:00 - 20:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Lorelei van Pelt
Suzanne Steyerberg
Opmerkingen
M8E04Z
18:00 - 19:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Katelijn Koelewijn
Opmerkingen
M8E05Z
18:00 - 19:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Canter Voormolen
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E01Z
18:00 - 19:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Paul Altona
Opmerkingen
M6E02Z
16:00 - 17:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E03Z
16:00 - 17:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Iwan Doyer
Opmerkingen
M6E04Z
16:00 - 17:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Sanne Douglas
Opmerkingen
M6E05Z
17:00 - 18:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Taeke Kuyvenhoven
Ties Kuyvenhoven
Opmerkingen
M6E06Z
16:00 - 17:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Martijn Uunk
Opmerkingen
M6E07Z
16:00 - 17:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Zoƫ Kuperus
Opmerkingen
M6E08Z
16:00 - 17:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Sanne Douglas
Opmerkingen
M6E09Z
17:00 - 18:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Coosje Endtz
Opmerkingen
M6E10Z
16:00 - 17:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E11Z
17:00 - 18:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Iwan Doyer
Canter Voormolen
Opmerkingen
M6E12Z
17:00 - 18:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Michiel Jas
Opmerkingen
Senioren
H01Z
10:00 - 12:00
TSC TSH2
Trainer(s)
Bart Jeroen Petri
Kai de Jager
Mattias Middelkoop
Tijs van der Wielen
Opmerkingen
Junioren A
JA03Z
20:00 - 21:00
Sporthal Snelleman
Trainer(s)
Leidus Bosman
Opmerkingen
Junioren B
JB02Z
20:00 - 21:00
Thorbecke Groen
Trainer(s)
Opmerkingen
Ingang achterzijde bij parkeerplaats (glazen trappenhuis). Trap naar boven nemen. 15 min. voor aanvang training staat iemand bij de deur om open te doen. NOOIT via hoofdingang!
JB03Z
19:00 - 20:00
Thorbecke Groen
Trainer(s)
Opmerkingen
Ingang achterzijde bij parkeerplaats (glazen trappenhuis). Trap naar boven nemen. 15 min. voor aanvang training staat iemand bij de deur om open te doen. NOOIT via hoofdingang!
Junioren D
JD01Z
18:00 - 19:00
TSC BSH2
Trainer(s)
Opmerkingen
Materiaalcontainer bij beheerder, nieuw slot, code 4004!
JD02Z
16:30 - 18:00
Schuttersveld, Sporthal
Trainer(s)
Opmerkingen
Let op: 1,5 uur training, wel balken op- en afbouw!
JD03Z
18:00 - 19:00
Thorbecke Groen
Trainer(s)
Maxime van Laar
Opmerkingen
Ingang achterzijde bij parkeerplaats (glazen trappenhuis). Trap naar boven nemen. 15 min. voor aanvang training staat iemand bij de deur om open te doen. NOOIT via hoofdingang!
JD12Z
16:30 - 18:00
Schuttersveld, Sporthal
Trainer(s)
Opmerkingen
Let op: 1,5 uur training, wel balken op- en afbouw!
Jongste jeugd E8
J8E02Z
19:00 - 20:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
David Berg
Opmerkingen
J8E03Z
18:00 - 19:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Reinout de Haas
Frans Verbiest
Opmerkingen
J8E04Z
19:00 - 20:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Evelyne van Boeckel
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E01Z
17:00 - 18:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Roel Bloys van Treslong
Opmerkingen
J6E02Z
17:00 - 18:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Steffen Kalverboer
Opmerkingen
J6E03Z
17:00 - 18:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Sabrina Woudenberg
Sietze de Vries
Opmerkingen
J6E04Z
17:00 - 18:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Sanne Douglas
Opmerkingen
J6E05Z
18:00 - 19:00
Tennishal Bl'wijk
Trainer(s)
Coosje Endtz
Iwan Doyer
Opmerkingen
Overig
ZL-BLK
19:00 - 20:00
TSC BSH2
Trainer(s)
Opmerkingen
AFZEGGING MB3 Materiaalcontainer bij beheerder, nieuw slot, code 4004!
ZL-BLK
21:00 - 22:00
Thorbecke Groen
Trainer(s)
Opmerkingen
ZL-BLK
21:00 - 22:00
Sporthal Snelleman
Trainer(s)
Opmerkingen
Voorwaarden & disclaimer