1-header.jpg Header foto 1.2.png Header foto 2.png

Heren-07

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 12 MAART 2023
Thuis Uit Aanvang
Rotterdam H7 Leonidas H13 0:00
IJssel H3 Feijenoord H2-O 0:00
Tempo '34 H3 Hoeksche Waard H2-O 0:00
Leonidas H18 Delfshaven H1 0:00
Victoria H5 Krimpen H2-O 0:00
Dordrecht H2-O Kieviten H1 0:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Dordrecht H2-O 11 30 10 0 1 42 11 0
2 Tempo '34 H3 11 25 8 1 2 35 20 0
3 Delfshaven H1 11 23 7 2 2 28 7 0
4 Leonidas H18 10 21 7 0 3 41 23 0
5 Leonidas H13 11 20 6 2 3 28 18 0
6 IJssel H3 11 17 5 2 4 29 20 0
7 Victoria H5 11 16 5 1 5 31 32 0
8 Hoeksche Waard H2-O 11 9 2 3 6 22 30 0
9 Kieviten H1 11 8 2 2 7 20 42 0
10 Rotterdam H7 11 7 2 1 8 17 53 0
11 Krimpen H2-O 11 5 1 2 8 16 30 0
12 Feijenoord H2-O 10 4 0 4 6 11 34 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt R.H.V. Leonidas H13 n.n.b thuis
19 mrt M.H.C. Krimpen H2-O n.n.b uit
26 mrt HC Feijenoord H2-O n.n.b thuis
2 apr HC De Hoeksche Waard H2-O n.n.b uit
16 apr HC Delfshaven H1 n.n.b thuis
23 apr De Kieviten H1 n.n.b uit
14 mei R.H.V. Leonidas H18 n.n.b thuis
21 mei R.G.H.C. Tempo '34 H3 n.n.b uit
4 jun HC De IJssel H3 n.n.b thuis
11 jun HV Victoria H5 n.n.b uit
18 jun Dordrechtse Mixed Hockey Club H2-O n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Feijenoord H2-O IJssel H3 (1-4)scheduled
Hoeksche Waard H2-O Tempo '34 H3 (3-4)final
Krimpen H2-O Victoria H5 (2-3)final
Delfshaven H1 Leonidas H18 (3-0)scheduled
Leonidas H13 Rotterdam H7 (4-1)scheduled
Kieviten H1 Dordrecht H2-O (1-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Leonidas H18 Kieviten H1 (10-1)final
IJssel H3 Hoeksche Waard H2-O (1-0)scheduled
Rotterdam H7 Krimpen H2-O (3-2)scheduled
Tempo '34 H3 Delfshaven H1 (1-0)scheduled
Victoria H5 Feijenoord H2-O (2-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Leonidas H18 Dordrecht H2-O (2-3)final
Hoeksche Waard H2-O Victoria H5 (5-3)final
Delfshaven H1 IJssel H3 (2-2)scheduled
Krimpen H2-O Leonidas H13 (0-1)final
Kieviten H1 Tempo '34 H3 (1-4)scheduled
Feijenoord H2-O Rotterdam H7 (3-3)scheduled
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022
Dordrecht H2-O Leonidas H13 (3-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Victoria H5 Delfshaven H1 (0-3)scheduled
IJssel H3 Kieviten H1 (7-0)scheduled
Leonidas H13 Feijenoord H2-O (4-0)final
Rotterdam H7 Hoeksche Waard H2-O (3-2)scheduled
Dordrecht H2-O Krimpen H2-O (5-1)final
Tempo '34 H3 Leonidas H18 (2-6)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Leonidas H18 IJssel H3 (4-1)scheduled
Tempo '34 H3 Dordrecht H2-O (1-2)final
Feijenoord H2-O Krimpen H2-O (1-1)final
Hoeksche Waard H2-O Leonidas H13 (2-2)final
Delfshaven H1 Rotterdam H7 (6-0)scheduled
Kieviten H1 Victoria H5 (4-4)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Leonidas H13 Delfshaven H1 (0-1)final
Dordrecht H2-O Feijenoord H2-O (8-1)final
IJssel H3 Tempo '34 H3 (3-4)scheduled
Krimpen H2-O Hoeksche Waard H2-O (3-4)final
Rotterdam H7 Kieviten H1 (1-4)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Victoria H5 Leonidas H18 (2-4)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Leonidas H18 Rotterdam H7 (5-3)final
Delfshaven H1 Krimpen H2-O (4-0)final
Hoeksche Waard H2-O Feijenoord H2-O (1-1)final
IJssel H3 Dordrecht H2-O (2-1)scheduled
Kieviten H1 Leonidas H13 (2-4)scheduled
DINSDAG 1 NOVEMBER 2022
Tempo '34 H3 Victoria H5 (4-1)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Feijenoord H2-O Delfshaven H1 (0-6)final
Krimpen H2-O Kieviten H1 (4-2)scheduled
Rotterdam H7 Tempo '34 H3 (0-6)scheduled
Dordrecht H2-O Hoeksche Waard H2-O (4-0)final
Victoria H5 IJssel H3 (4-2)scheduled
Leonidas H13 Leonidas H18 (4-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Leonidas H18 Krimpen H2-O (3-2)scheduled
IJssel H3 Rotterdam H7 (5-1)scheduled
Tempo '34 H3 Leonidas H13 (2-2)scheduled
Delfshaven H1 Hoeksche Waard H2-O (1-1)scheduled
Kieviten H1 Feijenoord H2-O (2-2)final
Victoria H5 Dordrecht H2-O (1-3)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Delfshaven H1 Dordrecht H2-O (0-3)scheduled
IJssel H3 Leonidas H13 (2-3)scheduled
Hoeksche Waard H2-O Kieviten H1 (2-3)final
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022
Krimpen H2-O Tempo '34 H3 (1-4)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
IJssel H3 Krimpen H2-O (0-0)scheduled
Tempo '34 H3 Feijenoord H2-O (3-1)scheduled
Leonidas H18 Hoeksche Waard H2-O (5-2)final
Dordrecht H2-O Rotterdam H7 (8-0)scheduled
Kieviten H1 Delfshaven H1 (0-2)scheduled
Victoria H5 Leonidas H13 (3-2)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Rotterdam H7 Victoria H5 (2-8)final
Voorwaarden & disclaimer