1-header.jpg Webbanner.HCR.1440x346[1].jpg

Heren-01

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZATERDAG 1 OKTOBER 2022
Thuis Uit Aanvang
Kampong H1 Den Bosch H1 16:30
Bloemendaal H1 HDM H1 18:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kampong H1 5 15 5 0 0 20 4 0
2 Pinoké H1 5 11 3 2 0 15 10 0
3 Oranje-Rood H1 5 10 3 1 1 15 5 0
4 Bloemendaal H1 5 10 3 1 1 17 11 0
5 Den Bosch H1 5 8 2 2 1 12 8 0
6 Rotterdam H1 5 7 2 1 2 21 10 0
7 Klein Zwitserland H1 5 7 2 1 2 13 13 0
8 Amsterdam H1 5 5 1 2 2 10 12 0
9 HDM H1 5 5 1 2 2 8 20 0
10 Schaerweijde H1 5 3 1 0 4 4 11 0
11 HGC H1 5 2 0 2 3 11 16 0
12 Voordaan H1 5 0 0 0 5 3 29 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt Schaerweijde H1 14:45 uit
9 okt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1 14:45 thuis - Schouten Zekerheid stadion
16 okt SV Kampong Hockey H1 14:45 uit
22 okt Klein Zwitserland H1 16:30 uit
29 okt HGC H1 16:30 thuis - Schouten Zekerheid stadion
6 nov AH & BC H1 14:45 uit
12 nov hdm H1 16:30 uit
5 mrt HC Bloemendaal H1 14:45 thuis - Schouten Zekerheid stadion
12 mrt Pinoké H1 14:45 uit
19 mrt HC Oranje Rood H1 14:45 thuis - Schouten Zekerheid stadion
25 mrt MMHC Voordaan H1 16:30 uit
2 apr Schaerweijde H1 14:45 thuis - Schouten Zekerheid stadion
16 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1 14:45 uit
22 apr SV Kampong Hockey H1 16:30 thuis - Schouten Zekerheid stadion
30 apr Klein Zwitserland H1 14:45 thuis - Schouten Zekerheid stadion
7 mei HGC H1 14:45 uit
13 mei AH & BC H1 16:30 thuis - Schouten Zekerheid stadion

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2022
Den Bosch H1 Bloemendaal H1 (2-2)scheduled
Klein Zwitserland H1 Amsterdam H1 (2-4)scheduled
ZONDAG 4 SEPTEMBER 2022
HGC H1 Kampong H1 (2-4)final
Rotterdam H1 HDM H1 (8-1)final
Schaerweijde H1 Pinoké H1 (1-4)final
Voordaan H1 Oranje-Rood H1 (0-6)final
ZATERDAG 10 SEPTEMBER 2022
Oranje-Rood H1 Schaerweijde H1 (3-0)scheduled
Kampong H1 Voordaan H1 (6-1)final
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Pinoké H1 Den Bosch H1 (4-3)final
Bloemendaal H1 Rotterdam H1 (4-1)final
HDM H1 Klein Zwitserland H1 (3-2)final
Amsterdam H1 HGC H1 (3-3)scheduled
DONDERDAG 15 SEPTEMBER 2022
HGC H1 HDM H1 (1-1)final
Klein Zwitserland H1 Bloemendaal H1 (5-3)final
Rotterdam H1 Pinoké H1 (1-1)final
Den Bosch H1 Oranje-Rood H1 (2-2)final
Schaerweijde H1 Voordaan H1 (3-1)final
Amsterdam H1 Kampong H1 (0-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Voordaan H1 Den Bosch H1 (0-4)final
Oranje-Rood H1 Rotterdam H1 (3-1)final
Pinoké H1 Klein Zwitserland H1 (2-2)scheduled
Bloemendaal H1 HGC H1 (4-2)scheduled
HDM H1 Amsterdam H1 (2-2)final
Kampong H1 Schaerweijde H1 (2-0)final
ZATERDAG 24 SEPTEMBER 2022
HGC H1 Pinoké H1 (3-4)scheduled
Rotterdam H1 Voordaan H1 (10-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Klein Zwitserland H1 Oranje-Rood H1 (2-1)final
Den Bosch H1 Schaerweijde H1 (1-0)final
HDM H1 Kampong H1 (1-7)final
Amsterdam H1 Bloemendaal H1 (1-4)final
Voorwaarden & disclaimer