1-header.jpg Header foto 1.2.png Header foto 2.png

Heren-04

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 12 MAART 2023
Thuis Uit Aanvang
Zoetermeer H2-O Rijswijk H2-O 0:00
Rotterdam H4 Schiedam H3 0:00
Cartouche H5 Cartouche H4 0:00
HDS H2-O Alecto H2-O 0:00
Leonidas H5 Klein Zwitserland H3 0:00
Leiden H3 Groen-Geel H2 0:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Cartouche H5 11 28 9 1 1 32 9 0
2 Leonidas H5 11 21 6 3 2 19 11 0
3 Klein Zwitserland H3 11 20 6 2 3 16 14 0
4 Zoetermeer H2-O 11 19 5 4 2 26 18 0
5 Cartouche H4 11 18 5 3 3 22 16 0
6 Leiden H3 11 17 5 2 4 25 24 0
7 Rotterdam H4 11 13 4 1 6 24 20 0
8 Schiedam H3 11 13 3 4 4 25 31 0
9 Rijswijk H2-O 11 12 3 3 5 21 22 0
10 Alecto H2-O 11 11 2 5 4 20 28 0
11 HDS H2-O 11 8 2 2 7 12 22 0
12 Groen-Geel H2 11 3 1 0 10 10 37 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 feb U.S.H.C. H? n.n.b thuis - Vrienden van HC Rdam - veld 2
12 mrt HC Schiedam H3 n.n.b thuis
19 mrt L.S.C. ALECTO H2-O n.n.b uit
26 mrt HDS H2-O n.n.b uit
2 apr V.M.H.C. CARTOUCHE H5 n.n.b thuis
16 apr LOHC H3 n.n.b uit
23 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer H2-O n.n.b thuis
14 mei R.H.V. Leonidas H5 n.n.b uit
21 mei Klein Zwitserland H3 n.n.b thuis
4 jun Rijswijksche Hockey Club H2-O n.n.b uit
11 jun Groen-Geel H2 n.n.b thuis
18 jun V.M.H.C. CARTOUCHE H4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Cartouche H4 Cartouche H5 (0-1)scheduled
Rijswijk H2-O Zoetermeer H2-O (2-2)scheduled
Alecto H2-O HDS H2-O (1-1)scheduled
Klein Zwitserland H3 Leonidas H5 (0-2)scheduled
Groen-Geel H2 Leiden H3 (0-4)scheduled
Schiedam H3 Rotterdam H4 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Leonidas H5 Rijswijk H2-O (2-1)scheduled
Zoetermeer H2-O Groen-Geel H2 (4-2)scheduled
HDS H2-O Klein Zwitserland H3 (0-2)scheduled
Cartouche H5 Schiedam H3 (2-2)scheduled
Leiden H3 Cartouche H4 (1-4)scheduled
Rotterdam H4 Alecto H2-O (7-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Rijswijk H2-O Klein Zwitserland H3 (2-3)scheduled
Cartouche H4 Zoetermeer H2-O (1-1)scheduled
Rotterdam H4 HDS H2-O (5-2)scheduled
Alecto H2-O Cartouche H5 (1-0)final
Schiedam H3 Leiden H3 (3-3)scheduled
Groen-Geel H2 Leonidas H5 (0-1)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Leonidas H5 Cartouche H4 (2-1)scheduled
Leiden H3 Alecto H2-O (3-2)final
Zoetermeer H2-O Schiedam H3 (4-0)final
HDS H2-O Rijswijk H2-O (1-0)scheduled
Cartouche H5 Rotterdam H4 (4-0)final
Klein Zwitserland H3 Groen-Geel H2 (3-0)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Cartouche H4 Klein Zwitserland H3 (1-1)scheduled
Alecto H2-O Zoetermeer H2-O (2-2)final
Cartouche H5 HDS H2-O (4-2)scheduled
Schiedam H3 Leonidas H5 (1-6)final
Groen-Geel H2 Rijswijk H2-O (0-2)scheduled
Rotterdam H4 Leiden H3 (4-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Zoetermeer H2-O Rotterdam H4 (2-1)final
Leonidas H5 Alecto H2-O (2-2)final
HDS H2-O Groen-Geel H2 (3-0)scheduled
Leiden H3 Cartouche H5 (3-4)final
Klein Zwitserland H3 Schiedam H3 (2-1)scheduled
Rijswijk H2-O Cartouche H4 (2-3)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Rotterdam H4 Leonidas H5 (1-2)final
Leiden H3 HDS H2-O (3-1)scheduled
Cartouche H5 Zoetermeer H2-O (3-0)final
Alecto H2-O Klein Zwitserland H3 (1-1)final
Schiedam H3 Rijswijk H2-O (5-5)final
Cartouche H4 Groen-Geel H2 (5-2)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Klein Zwitserland H3 Rotterdam H4 (1-0)scheduled
Leonidas H5 Cartouche H5 (0-2)final
Zoetermeer H2-O Leiden H3 (2-3)scheduled
HDS H2-O Cartouche H4 (0-2)scheduled
Groen-Geel H2 Schiedam H3 (4-0)scheduled
Rijswijk H2-O Alecto H2-O (2-0)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Zoetermeer H2-O HDS H2-O (3-1)scheduled
Alecto H2-O Groen-Geel H2 (5-1)scheduled
Leiden H3 Leonidas H5 (1-0)scheduled
Rotterdam H4 Rijswijk H2-O (1-2)scheduled
Cartouche H5 Klein Zwitserland H3 (2-0)scheduled
Schiedam H3 Cartouche H4 (3-0)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Cartouche H4 Alecto H2-O (3-3)scheduled
Rijswijk H2-O Cartouche H5 (1-3)scheduled
Klein Zwitserland H3 Leiden H3 (2-1)scheduled
Schiedam H3 HDS H2-O (2-1)scheduled
Groen-Geel H2 Rotterdam H4 (1-3)final
Leonidas H5 Zoetermeer H2-O (2-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Leiden H3 Rijswijk H2-O (2-2)scheduled
Zoetermeer H2-O Klein Zwitserland H3 (4-1)scheduled
HDS H2-O Leonidas H5 (0-0)final
Alecto H2-O Schiedam H3 (2-6)scheduled
Cartouche H5 Groen-Geel H2 (7-0)final
Rotterdam H4 Cartouche H4 (0-2)scheduled
Voorwaarden & disclaimer