1-header.jpg Header foto 1.2.png Header foto 2.png

Heren-08

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 12 MAART 2023
Thuis Uit Aanvang
Rotterdam H8 DSHC H6 0:00
Leonidas H16 Rotterdam H6 0:00
Tempo '34 H2-O Feijenoord H3 0:00
Waddinxveen H2-O Dordrecht H3 0:00
Pollux H3 Gouda H2-O 11:00
Groen-Geel H7 Leonidas H15 12:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Feijenoord H3 11 28 9 1 1 36 16 0
2 Waddinxveen H2-O 11 27 9 0 2 34 12 0
3 Rotterdam H8 11 21 6 3 2 23 16 0
4 DSHC H6 9 19 6 1 2 25 12 0
5 Dordrecht H3 11 16 4 4 3 36 32 0
6 Leonidas H16 10 14 4 2 4 31 22 0
7 Rotterdam H6 11 14 4 2 5 22 20 0
8 Tempo '34 H2-O 11 14 4 2 5 26 33 0
9 Leonidas H15 11 13 4 1 6 24 26 0
10 Groen-Geel H7 11 13 4 1 6 26 32 0
11 Pollux H3 10 4 1 1 8 14 36 0
12 Gouda H2-O 11 0 0 0 11 8 48 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt DSHC H6 n.n.b thuis
12 mrt Scoop Delft H4 n.n.b uit
19 mrt R.H.V. Leonidas H15 n.n.b uit
19 mrt Dordrechtse Mixed Hockey Club H4 n.n.b thuis
26 mrt R.H.V. Leonidas H25 n.n.b uit
26 mrt Goudse MHC H2-O n.n.b thuis
2 apr Hockey Club Rotterdam H6 n.n.b uit
2 apr Groen-Geel H14 n.n.b thuis
16 apr HC De IJssel H4 n.n.b uit
16 apr HC Feijenoord H3 n.n.b thuis
23 apr Dordrechtse Mixed Hockey Club H3 n.n.b uit
23 apr L.S.C. ALECTO H5 n.n.b thuis
14 mei Klein Zwitserland H5 n.n.b uit
14 mei R.G.H.C. Tempo '34 H2-O n.n.b thuis
21 mei R.H.V. Leonidas H16 n.n.b uit
21 mei R.H.V. Leonidas H24 n.n.b thuis
4 jun VMHC Pollux H3 n.n.b thuis
4 jun Groen-Geel H13 n.n.b uit
11 jun Groen-Geel H7 11:00 uit
11 jun V.M.H.C. CARTOUCHE H6 n.n.b uit
18 jun HC Waddinxveen H2-O n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Gouda H2-O Pollux H3 (0-1)final
Feijenoord H3 Tempo '34 H2-O (4-2)scheduled
Leonidas H15 Groen-Geel H7 (4-1)scheduled
Dordrecht H3 Waddinxveen H2-O (2-7)scheduled
DSHC H6 Rotterdam H8 (2-0)scheduled
Rotterdam H6 Leonidas H16 (3-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Waddinxveen H2-O DSHC H6 (4-1)scheduled
Pollux H3 Rotterdam H6 (1-3)final
Rotterdam H8 Leonidas H15 (3-2)final
Groen-Geel H7 Gouda H2-O (3-2)final
Tempo '34 H2-O Dordrecht H3 (2-2)final
Leonidas H16 Feijenoord H3 (1-3)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Feijenoord H3 Pollux H3 (2-1)scheduled
Dordrecht H3 Leonidas H16 (2-2)final
Tempo '34 H2-O Waddinxveen H2-O (1-2)final
Gouda H2-O Rotterdam H8 (0-3)scheduled
Rotterdam H6 Groen-Geel H7 (6-0)scheduled
Leonidas H15 DSHC H6 (1-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Waddinxveen H2-O Leonidas H15 (3-1)final
Groen-Geel H7 Feijenoord H3 (1-4)scheduled
Pollux H3 Dordrecht H3 (2-5)final
DSHC H6 Gouda H2-O (6-0)scheduled
Rotterdam H8 Rotterdam H6 (1-1)scheduled
Leonidas H16 Tempo '34 H2-O (8-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Dordrecht H3 Groen-Geel H7 (1-4)scheduled
Leonidas H16 Waddinxveen H2-O (1-3)final
Feijenoord H3 Rotterdam H8 (1-1)scheduled
Tempo '34 H2-O Pollux H3 (8-2)final
Gouda H2-O Leonidas H15 (1-2)final
Rotterdam H6 DSHC H6 (0-5)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Leonidas H15 Rotterdam H6 (0-3)final
Groen-Geel H7 Tempo '34 H2-O (3-3)scheduled
Waddinxveen H2-O Gouda H2-O (9-0)final
Pollux H3 Leonidas H16 (0-5)final
DSHC H6 Feijenoord H3 (4-2)final
Rotterdam H8 Dordrecht H3 (1-1)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Pollux H3 Waddinxveen H2-O (0-2)final
Dordrecht H3 DSHC H6 (3-3)final
Tempo '34 H2-O Rotterdam H8 (2-3)final
Leonidas H16 Groen-Geel H7 (5-3)scheduled
Rotterdam H6 Gouda H2-O (1-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Waddinxveen H2-O Rotterdam H6 (2-0)final
DSHC H6 Tempo '34 H2-O (1-2)scheduled
Gouda H2-O Feijenoord H3 (0-8)scheduled
Leonidas H15 Dordrecht H3 (1-4)final
Rotterdam H8 Leonidas H16 (3-1)scheduled
Groen-Geel H7 Pollux H3 (5-2)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Dordrecht H3 Gouda H2-O (10-2)final
Pollux H3 Rotterdam H8 (3-4)final
Feijenoord H3 Rotterdam H6 (2-1)scheduled
Tempo '34 H2-O Leonidas H15 (2-6)scheduled
Groen-Geel H7 Waddinxveen H2-O (4-0)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Feijenoord H3 Waddinxveen H2-O (2-1)final
Rotterdam H8 Groen-Geel H7 (4-2)scheduled
Gouda H2-O Tempo '34 H2-O (1-2)final
Rotterdam H6 Dordrecht H3 (3-4)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Leonidas H16 Gouda H2-O (3-2)scheduled
Pollux H3 Leonidas H15 (2-2)final
Dordrecht H3 Feijenoord H3 (2-5)scheduled
Groen-Geel H7 DSHC H6 (0-1)scheduled
Waddinxveen H2-O Rotterdam H8 (1-0)scheduled
Tempo '34 H2-O Rotterdam H6 (2-1)final
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Leonidas H15 Leonidas H16 (3-2)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Feijenoord H3 Leonidas H15 (3-2)scheduled
Voorwaarden & disclaimer