1-header.jpg Header foto 1.2.png Header foto 2.png

Heren30-1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 19 FEBRUARI 2023
Thuis Uit Aanvang
Voordaan H30-1 Laren H30-1 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Gooische H30-1 11 28 9 1 1 39 20 0
2 Voordaan H30-1 10 25 8 1 1 38 18 0
3 Amsterdam H30-1 11 22 7 1 3 31 19 0
4 Huizen H30-1 11 21 7 0 4 31 22 0
5 Bloemendaal H30-1 11 20 5 5 1 28 19 0
6 Klein Zwitserland H30-1 10 15 5 0 5 22 24 0
7 Gooische H30-2 11 14 4 2 5 31 26 0
8 Rotterdam H30-1 11 14 4 2 5 22 28 0
9 Roomburg H30-1 11 10 3 1 7 17 27 0
10 Hurley H30-1 10 7 2 1 7 15 40 0
11 Laren H30-1 10 4 1 1 8 22 37 0
12 Pinoké H30-1 11 4 1 1 9 19 35 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt MMHC Voordaan H30-1 n.n.b thuis
19 mrt Pinoké H30-1 n.n.b uit
26 mrt Klein Zwitserland H30-1 n.n.b thuis
2 apr HC Bloemendaal H30-1 n.n.b uit
16 apr THC Hurley H30-1 n.n.b thuis
23 apr AH & BC H30-1 n.n.b uit
14 mei Larensche Mixed Hockey Club H30-1 n.n.b thuis
21 mei Huizer HC H30-1 n.n.b uit
4 jun Leidse Hockey Club Roomburg H30-1 n.n.b uit
11 jun Gooische Hockey Club H30-1 n.n.b thuis
18 jun Gooische Hockey Club H30-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Gooische H30-2 Gooische H30-1 (1-1)final
Klein Zwitserland H30-1 Laren H30-1 (3-2)final
Bloemendaal H30-1 Amsterdam H30-1 (1-1)final
Hurley H30-1 Roomburg H30-1 (1-0)scheduled
Voordaan H30-1 Rotterdam H30-1 (7-2)scheduled
Pinoké H30-1 Huizen H30-1 (0-5)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Laren H30-1 Bloemendaal H30-1 (3-3)scheduled
Huizen H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (1-3)scheduled
Amsterdam H30-1 Hurley H30-1 (8-0)scheduled
Rotterdam H30-1 Pinoké H30-1 (2-1)final
Gooische H30-1 Voordaan H30-1 (2-3)final
Roomburg H30-1 Gooische H30-2 (1-4)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Hurley H30-1 Laren H30-1 (5-3)scheduled
Klein Zwitserland H30-1 Rotterdam H30-1 (1-2)scheduled
Pinoké H30-1 Gooische H30-1 (2-4)final
Bloemendaal H30-1 Huizen H30-1 (3-1)scheduled
Voordaan H30-1 Gooische H30-2 (5-2)final
Amsterdam H30-1 Roomburg H30-1 (3-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Rotterdam H30-1 Bloemendaal H30-1 (2-2)final
Huizen H30-1 Hurley H30-1 (2-0)final
Gooische H30-2 Pinoké H30-1 (5-2)final
Laren H30-1 Amsterdam H30-1 (1-3)scheduled
Roomburg H30-1 Voordaan H30-1 (1-2)final
Gooische H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (5-2)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Bloemendaal H30-1 Gooische H30-1 (2-3)final
Klein Zwitserland H30-1 Gooische H30-2 (2-1)scheduled
Laren H30-1 Roomburg H30-1 (2-4)scheduled
Hurley H30-1 Rotterdam H30-1 (1-4)final
Amsterdam H30-1 Huizen H30-1 (3-1)scheduled
Pinoké H30-1 Voordaan H30-1 (1-3)final
DONDERDAG 13 OKTOBER 2022
Rotterdam H30-1 Amsterdam H30-1 (1-2)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Huizen H30-1 Laren H30-1 (5-3)final
Voordaan H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (5-1)scheduled
Gooische H30-1 Hurley H30-1 (3-2)final
Gooische H30-2 Bloemendaal H30-1 (3-3)final
Roomburg H30-1 Pinoké H30-1 (1-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Amsterdam H30-1 Gooische H30-1 (2-3)final
Huizen H30-1 Roomburg H30-1 (3-2)final
Bloemendaal H30-1 Voordaan H30-1 (2-2)final
Hurley H30-1 Gooische H30-2 (1-6)final
Klein Zwitserland H30-1 Pinoké H30-1 (4-2)final
Laren H30-1 Rotterdam H30-1 (4-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Rotterdam H30-1 Huizen H30-1 (1-2)scheduled
Gooische H30-2 Amsterdam H30-1 (2-3)final
Roomburg H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (3-2)scheduled
Gooische H30-1 Laren H30-1 (5-0)final
Pinoké H30-1 Bloemendaal H30-1 (1-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Hurley H30-1 Pinoké H30-1 (3-3)scheduled
Huizen H30-1 Gooische H30-1 (2-3)final
Rotterdam H30-1 Roomburg H30-1 (1-1)scheduled
Bloemendaal H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (2-1)scheduled
Amsterdam H30-1 Voordaan H30-1 (1-2)final
Laren H30-1 Gooische H30-2 (2-3)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Pinoké H30-1 Amsterdam H30-1 (3-4)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Huizen H30-1 Voordaan H30-1 (6-2)scheduled
Hurley H30-1 Bloemendaal H30-1 (2-4)scheduled
Rotterdam H30-1 Gooische H30-2 (3-2)scheduled
Roomburg H30-1 Gooische H30-1 (2-5)scheduled
Amsterdam H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (1-3)scheduled
Laren H30-1 Pinoké H30-1 (2-4)scheduled
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Bloemendaal H30-1 Roomburg H30-1 (4-0)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Voordaan H30-1 Hurley H30-1 (7-0)final
Gooische H30-2 Huizen H30-1 (2-3)final
Gooische H30-1 Rotterdam H30-1 (5-2)final
Voorwaarden & disclaimer