1-header.jpg Header foto 1.2.png Header foto 2.png
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 1 april 2023
Tijd T/U Team Tegen team
15:20 Thuis MO18-09 HDS MO18-4

Dames-06 zaal

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leonidas D22 12 31 10 1 1 51 22 0
2 Wateringse veld D3 12 23 7 2 3 39 19 0
3 Goeree Overflakkee D1 12 18 6 0 6 44 45 0
4 Rotterdam D7 12 17 5 2 5 29 28 0
5 Feijenoord D2 12 14 4 2 6 31 29 0
6 Rotterdam D6 12 14 4 2 6 21 28 0
7 Alphen D5 12 4 1 1 10 11 55 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Goeree Overflakkee D1 Alphen D5 (6-3)final
Rotterdam D6 Alphen D5 (4-0)final
Wateringse veld D3 Rotterdam D7 (6-3)final
Goeree Overflakkee D1 Rotterdam D6 (1-4)final
Rotterdam D7 Leonidas D22 (3-4)final
Wateringse veld D3 Leonidas D22 (2-1)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Wateringse veld D3 Rotterdam D6 (5-0)final
Alphen D5 Rotterdam D6 (1-3)final
Wateringse veld D3 Alphen D5 (7-2)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Rotterdam D7 Rotterdam D6 (3-1)final
Rotterdam D6 Goeree Overflakkee D1 (0-4)scheduled
Rotterdam D7 Goeree Overflakkee D1 (5-0)scheduled
Alphen D5 Feijenoord D2 (0-6)final
Wateringse veld D3 Feijenoord D2 (4-0)final
Alphen D5 Wateringse veld D3 (0-4)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Rotterdam D6 Feijenoord D2 (0-2)final
Feijenoord D2 Rotterdam D7 (1-2)final
Rotterdam D6 Rotterdam D7 (2-1)final
Alphen D5 Goeree Overflakkee D1 (1-10)final
Goeree Overflakkee D1 Leonidas D22 (1-8)final
Alphen D5 Leonidas D22 (0-4)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Leonidas D22 Rotterdam D7 (4-2)final
Alphen D5 Rotterdam D7 (1-1)final
Leonidas D22 Alphen D5 (7-1)final
Feijenoord D2 Wateringse veld D3 (1-3)final
Wateringse veld D3 Goeree Overflakkee D1 (1-3)final
Feijenoord D2 Goeree Overflakkee D1 (3-2)final
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Rotterdam D7 Alphen D5 (3-0)final
Feijenoord D2 Alphen D5 (0-2)final
Rotterdam D7 Feijenoord D2 (0-5)scheduled
Rotterdam D6 Leonidas D22 (2-4)final
Leonidas D22 Wateringse veld D3 (2-1)final
Rotterdam D6 Wateringse veld D3 (1-1)final
ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
Leonidas D22 Goeree Overflakkee D1 (8-4)final
Goeree Overflakkee D1 Feijenoord D2 (7-5)final
Leonidas D22 Feijenoord D2 (2-2)final
ZONDAG 19 FEBRUARI 2023
Goeree Overflakkee D1 Wateringse veld D3 (4-3)scheduled
Rotterdam D7 Wateringse veld D3 (2-2)scheduled
Goeree Overflakkee D1 Rotterdam D7 (2-4)final
Feijenoord D2 Leonidas D22 (3-4)final
Leonidas D22 Rotterdam D6 (3-1)final
Feijenoord D2 Rotterdam D6 (3-3)final
Voorwaarden & disclaimer