1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 3 thuiswedstrijd(en) en 7 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 27 november 2021
Tijd T/U Team Tegen team
08:20 Thuis M6E10 HC Pijnacker M6E5
08:20 Thuis J6E03 VMHC Pollux J6E1
08:30 Uit M8E04 Hockeyclub Barendrecht M8E3
08:30 Uit M8E10 Berkel Rodenrijs M8E7
08:30 Uit JD03 Hockeyclub Barendrecht JD2

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden

Wedstrijdschema

Meisjes A
MA01 - Schaerweijde MA1
14:00
Uit
MA02 - Push MA2
14:25 - 3
Thuis
MA03 - BerkelRodenrijs MA2
18:05 - 2
Thuis
MA04 - Klein Zwitserland MA3
16:30
Uit
MA05 - Rapid MA3
Afgelast
Uit
MA06 - Spijkenisse MA1
12:35
Uit
MA07 - Ring Pass Delft MA4
18:15 - 3
Thuis
MA09 - HCRB MA1
11:40 - 4
Thuis
Meisjes B
MB01 - Apeldoorn MB1
12:10
Uit
MB02 - NMHC MB2
12:25 - 3
Thuis
MB03 - HC Voorne MB1
16:10 - 2
Thuis
MB04 - Dordrecht MB2
14:15
Uit
MB05 - Ring Pass Delft MB2
15:50
Uit
MB06 - Ypenburg MB5
14:10
Uit
MB07 - Schoonhoven MB2
14:05
Uit
MB08 - Victoria MB5
11:45
Uit
MB09 - Derby MB3
11:00 - 5
Thuis
MB10 - HV Westland MB6
14:20 - 5
Thuis
MB11 - Klein Zwitserland MB8
16:00 - 5
Thuis
MB12 - Dordrecht MB5
Afgelast
Thuis
Meisjes C
MC01 - BerkelRodenrijs MC1
10:20
Uit
MC02 - Barendrecht MC1
10:20
Uit
MC03 - HC De Hoeksche Waard MC1
16:15 - 1
Thuis
MC04 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC2
08:30
Uit
MC05 - Waddinxvn MC1
11:00
Uit
MC06 - Spijkenisse MC2
16:40 - 4
Thuis
MC07 - delfshaven MC1
18:10 - 1
Thuis
MC08 - OMHC MC3
13:20 - 4
Thuis
MC09 - HC Feijenoord MC1
17:40 - 5
Thuis
MC10 - Rapid MC3
14:30
Uit
MC11 - Barendrecht MC5
08:30
Uit
MC12 - HV Westland MC4
10:00
Uit
MC13 - Rotterdam MC14
08:20 - 4
Thuis
MC14 - Rotterdam MC13
08:20 - 4
Uit
MC15 - Forescate MC7
15:05 - 7
Thuis
Meisjes D
MD01 - Pijnacker MD1
08:25 - 2
Thuis
MD02 - HC De Hoeksche Waard MD1
10:25 - 1
Thuis
MD03 - Rapid MD1
12:45
Uit
MD04 - HC Voorne MD2
10:20 - 2
Thuis
MD05 - Victoria MD3
08:30 - 1
Thuis
MD06 - HV Bleiswijk MD1
11:00
Uit
MD07 - Barendrecht MD7
13:25 - 7
Thuis
MD08 - Spijkenisse MD3
10:45
Uit
MD09 - R.G.H.C. Tempo '34 MD2
10:30
Uit
MD10 - HV Westland MD4
08:45
Uit
MD12 - delfshaven MD2
16:45
Uit
MD13 - delfshaven MD4
10:45
Uit
MD14 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD6
10:00 - 4
Thuis
Meisjes E
M6E01 - Victoria M6E1
08:20 - 7
Thuis
M6E02 - Craeyenhout M6E1
08:30
Uit
M6E03 - BerkelRodenrijs M6E1
08:30
Uit
M6E04 - Barendrecht M6E1
08:30 - 5
Thuis
M6E05 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer M6E2
08:20 - 7
Thuis
M6E06 - HV Bleiswijk M6E1
10:15
Uit
M6E07 - Dordrecht M6E2
09:00
Uit
M6E08 - Evergreen M6E1
08:30 - 5
Thuis
M6E09 - Rapid M6E2
09:00
Uit
M6E10 - Pijnacker M6E5
Afgelast
Thuis
M6E11 - Derby M6E2
09:00
Uit
M8E01 - Victoria M8E1
09:35 - 5
Thuis
M8E02 - HDS M8E1
Afgelast
Uit
M8E02 - Rotterdam M8E04
15:10 - 6
Uit
M8E03 - Alphen M8E2
12:30
Uit
M8E04 - Barendrecht M8E3
Afgelast
Uit
M8E04 - Rotterdam M8E02
15:10 - 6
Thuis
M8E05 - R.G.H.C. Tempo '34 M8E1
09:00
Uit
M8E06 - Rapid M8E2
09:50 - 6
Thuis
M8E07 - Hudito M8E2
08:30 - 6
Thuis
M8E08 - LOHC M8E5
09:35 - 5
Thuis
M8E09 - HC Voorne M8E1
11:10 - 6
Thuis
M8E10 - BerkelRodenrijs M8E7
Afgelast
Uit
Meisjes F
M2F01 - HGC MF6
08:25
Uit
M2F02 - hdm MF2
09:25 - 7
Thuis
M2F03 - Victoria MF2
09:00
Uit
M2F04 - BerkelRodenrijs MF3
08:30
Uit
M2F05 - Dordrecht MF3
10:30 - 7
Thuis
M2F06 - Alphen MF2
09:25 - 7
Thuis
M2F07 - Roomburg MF1
10:00
Uit
M2F08 - hdm MF3
09:30
Uit
M2F09 - Barendrecht MF2
10:30 - 7
Thuis
M2F10 - IJssel MF3
08:30 - 5
Thuis
Jongens A
JA01 - Victoria JA1
14:15 - 1
Thuis
JA02 - Roomburg JA1
14:15
Uit
JA03 - HV Westland JA2
16:20 - 3
Thuis
JA04 - Rapid JA2
14:15
Uit
JA05 - Evergreen JA1
15:45
Uit
Jongens B
JB01 - Union JB1
12:20 - 1
Thuis
JB02 - Reigers JB1
Afgelast
Uit
JB03 - HC De Hoeksche Waard JB1
Afgelast
Uit
JB04 - Barendrecht JB2
15:50
Uit
JB05 - OMHC JB2
10:10
Uit
Jongens C
JC01 - Ring Pass Delft JC1
14:15 - 2
Thuis
JC02 - HC Schiedam JC1
11:00
Uit
JC03 - Dordrecht JC1
14:45
Uit
JC04 - Klein Zwitserland JC3
15:00 - 4
Thuis
JC05 - HC Voorne JC1
10:00
Uit
JC06 - Klein Zwitserland JC6
16:45 - 7
Thuis
Jongens D
JD01 - Victoria JD1
08:35 - 3
Thuis
JD02 - Klein Zwitserland JD2
10:30 - 3
Thuis
JD03 - Barendrecht JD2
Afgelast
Uit
JD04 - HC Schiedam JD2
12:15 - 2
Thuis
JD05 - Schoonhoven JD1
11:45 - 7
Thuis
JD06 - Pijnacker JD2
15:45
Uit
JD07 - delfshaven JD2
12:15
Uit
Jongens E
J6E01 - Rijswijk J6E1
08:30
Uit
J6E02 - hdm J6E2
10:30 - 7
Thuis
J6E03 - Pollux J6E1
Afgelast
Thuis
J6E04 - Alphen J6E3
11:15
Uit
J6E05 - BerkelRodenrijs J6E6
08:30
Uit
J8E01 - Roomburg J8E1
13:50 - 6
Thuis
J8E02 - Victoria J8E2
10:10
Uit
J8E03 - Dordrecht J8E1
09:00
Uit
J8E04 - hdm J8E6
12:30 - 6
Thuis
Jongens F
J2F01 - Roomburg JF2
09:30
Uit
J2F02 - OMHC JF1
09:25 - 7
Thuis
J2F03 - Kieviten JF4
09:25 - 7
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
Voorwaarden & disclaimer