1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 3 thuiswedstrijd(en) en 5 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit M1F- Algera's HC Ypenburg CK-MF3
08:30 Thuis M1F- Moermannen HV Bleiswijk CK-MF1
08:30 Uit J1F- Van Dammen HC Delfshaven CK-JF1
09:00 Uit M6E08 MHV Forcial M6E1
09:15 Uit M8E04 HC Schiedam M8E1

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden

Organisatie

Jeugd
 
Claudia Baerveldt
Bestuurslid
 
 
Constance Heijnen
Regiojeugd coördinator
 
 
Simone van den Akker
Regiotop coördinator
 
Juan Schot
Hoofd opleidingen
William Deurwaarder
Wedstrijdsecretaris
 
 
Anita Mets
Ledenadministratie
 
 
Jan Kees van Vliet
Zaalhockey
 
Agnes Zwanenburg
Evenementen
 
Machiel Korner
Evenementen
 
 
Meike Pichler
Evenementen
 
 
Arjan Pillard
Evenementen
 
Vacature
Trainingscoördinatie
 
Roel Bloys van Treslong
Trainingscoördinatie
 
 
Steven Lohle
Trainingscoördinatie
 
Vacature
Trainingscoördinatie
Vacature
Planning oefenwedstrijden
 
 
Constance Heijnen
Coördinator keeperstrainingen
 
Vacature
Bezoek buitenlandse teams & scholen
 
Andrew Rogers
Bezoek buitenlandse teams & scholen
 
 
Susan Richter
Bezoek buitenlandse teams & scholen
 
 
Mary Knop
Materiaalcommissie
 
 
Caspar Dullaart
Materiaalcommissie
 
 
Veerle Rus
Materiaalcommissie
Anton de Graaf
Regiojeugd JAB-lijn
 
 
Tom van den Akker
Regiojeugd JAB-lijn
 
Anton de Graaf
Regiojeugd JCD-lijn
 
 
Tom van den Akker
Regiojeugd JCD-lijn
 
Vacature
Regiojeugd MAB-lijn
Steven Duijverman
Regiojeugd MAB-lijn
 
Nicolette van Haasteren
Regiojeugd MC-lijn
 
Vacature
Regiojeugd MC-lijn
 
Lonneke Bakkeren
Regiojeugd MD-lijn
 
Jorien Desjardijn
Regiojeugd MD-lijn
 
Leidus Bosman
Regiotop MA/JA/MC/JC-lijn
 
Manon Slot
Regiotop MA/JA/MC/JC-lijn
 
 
Mark Goossens
Regiotop JB/MB/JD/MD-lijn
 
Eline Elsen
Regiotop JB/MB/JD/MD-lijn
 
Vacature
Coördinator
 
Karlijn de Wilde
Trainingscoördinatie
 
Barbera Zijlstra
Trainingscoördinatie
 
Hiske Oosthout
Mini's - 1ste Jaars F/Kabouters
 
Jacqueline Kerpel
Mini's - 1ste Jaars F/Kabouters
 
Sjoerd Hofma
Mini's - 2e Jaars F
 
Hylke Sieders
Mini's - 2e Jaars F
 
Astrid Kruit
Mini's - 1ste jaars E
 
Martine Stijlen
Mini's - 1ste jaars E
 
Hiske Oosthout
Mini's - 2e Jaars E
 
 
Brenda Thompson
Mini's - 2e Jaars E
 
 
Anne Lou Slobbe
Ledenadministratie
 
Claartje Berben
Wedstrijdsecretaris
 
 
Lisa van Duin
Mini's - Technische commissie
 
Evelien Klokman
Mini's - Technische commissie
 
 
Martijn Boer
Mini's - Technische commissie
Auke Droogh
Mini's - Technische commissie
Michel van den Ouden
Mini's - Technische commissie
 
Rutger van der Wal
Mini's - Technische commissie
 
Kenly Wolf
Evenementen
 
Joyce Aalberts
Evenementen
 
Wendy Dolk
Evenementen
 
Voorwaarden & disclaimer