1-header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 3 thuiswedstrijd(en) en 5 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit M1F- Algera's HC Ypenburg CK-MF3
08:30 Thuis M1F- Moermannen HV Bleiswijk CK-MF1
08:30 Uit J1F- Van Dammen HC Delfshaven CK-JF1
09:00 Uit M6E08 MHV Forcial M6E1
09:15 Uit M8E04 HC Schiedam M8E1

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden
Dit schema loopt van 5-3-2022 t/m 30-6-2022
Junioren A
MA01
19:00 - 20:30
3 - AB
Trainer(s)
Joep Zeeman
Max Coenraad
Opmerkingen
MA04
19:30 - 20:30
4 - AB
Trainer(s)
Mark te Riele
Opmerkingen
MA05
19:30 - 20:30
6 - AB
Trainer(s)
Veerle Rus
Opmerkingen
MA06
18:30 - 19:30
7 - AB
Trainer(s)
Milou Gadron
Xiomara Pillard
Opmerkingen
MA07
18:30 - 19:30
7 - CD
Trainer(s)
Veerle Rus
Opmerkingen
MA08
19:30 - 20:30
7 - AB
Trainer(s)
Milou Gadron
Xiomara Pillard
Opmerkingen
MA09
19:30 - 20:30
6 - AB
Trainer(s)
Veerle Rus
Opmerkingen
Junioren B
MB01
19:00 - 20:30
2 - CD
Trainer(s)
Kai Kemner
Pieter Bos
Opmerkingen
MB05
18:30 - 19:30
4 - CD
Trainer(s)
Jochem Nagels
Stephen van Boxtel
Opmerkingen
MB06
18:30 - 19:30
4 - AB
Trainer(s)
Eline Vriens
Noor Hoek
Opmerkingen
MB07
17:30 - 18:30
7 - CD
Trainer(s)
Eline Vriens
Noor Hoek
Opmerkingen
MB09
19:30 - 20:30
5 - CD
Trainer(s)
Jasmin Pourfarzad
Sarah Schipper
Opmerkingen
MB10
17:30 - 18:30
7 - AB
Trainer(s)
Veerle Rus
Opmerkingen
MB11
18:30 - 19:30
6 - AB
Trainer(s)
Jan Markerink
Opmerkingen
MB12
19:30 - 20:30
5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren C
MC10
18:30 - 19:30
6 - CD
Trainer(s)
Diederick Badon Ghijben
Opmerkingen
MC11
18:30 - 19:30
5 - B
Trainer(s)
Jasmin Pourfarzad
Sarah Schipper
Opmerkingen
MC12
17:30 - 18:30
5 - AB
Trainer(s)
Isabelle de Schepper
Opmerkingen
MC14
17:30 - 18:30
5 - CD
Trainer(s)
Jasmin Pourfarzad
Sarah Schipper
Opmerkingen
MC15
18:30 - 19:30
5 - A
Trainer(s)
Isis Borrie
Roos Bonneur
Opmerkingen
Junioren D
MD01
17:00 - 18:30
2 - AB
Trainer(s)
Bart Jeroen Petri
Boukje Vermeulen
Florien Ringburg
Opmerkingen
MD02
17:30 - 19:00
2 - CD
Trainer(s)
Eef Lohle
Mary Knop
Wies van der Linde
Opmerkingen
MD07
16:30 - 17:30
2 - CD
Trainer(s)
Cibelle van der Driessche
Jasmijn Slagman
Opmerkingen
MD08
16:00 - 17:00
2 - AB
Trainer(s)
Katelijn Koelewijn
Ingrid Bruijnzeel
Opmerkingen
MD09
17:30 - 18:30
4 - CD
Trainer(s)
Babet Bruynzeel
Daantje Duijverman
Opmerkingen
MD10
17:30 - 18:30
4 - AB
Trainer(s)
Anna Punt
Pien Stevense
Opmerkingen
MD11
16:30 - 17:30
5 - CD
Trainer(s)
Doke Vermeer
Geertje Hendriks
Opmerkingen
MD13
18:30 - 19:30
5 - C
Trainer(s)
Michiel Jas
Opmerkingen
MD14
16:30 - 17:30
5 - AB
Trainer(s)
Door Bosscher
Emma Steijn
Opmerkingen
Junioren A
JA01
16:30 - 18:30
1 - AB
Trainer(s)
Lars Verboom
Opmerkingen
JA03
19:30 - 20:30
5 - AB
Trainer(s)
Samuel Schipper
Opmerkingen
JA04
19:30 - 20:30
4 - CD
Trainer(s)
Jochem Nagels
Martijn Sparrius
Opmerkingen
Junioren B
JB01
18:30 - 20:00
2 - AB
Trainer(s)
Jim van Ruiten
Niels Wagemans
Opmerkingen
JB02
17:00 - 18:30
1 - CD
Trainer(s)
Murray Dittmar
Opmerkingen
JB05
19:30 - 20:30
6 - CD
Trainer(s)
Diederick Badon Ghijben
Opmerkingen
Junioren C
JC06
17:30 - 18:30
6 - CD
Trainer(s)
Anand Manichand
Opmerkingen
Overig
Verhuur gymles
08:00 - 14:30
5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Wolfert Dalton
Verhuur gymles
08:00 - 14:30
3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Wolfert Dalton
Goalieworks
11:00 - 13:00
1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Goalieworks
11:00 - 13:00
1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Goalieworks
16:30 - 20:00
3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Onderhoud veld
19:30 - 22:30
7 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
7CD niet bespeelbaar ivm kapotte lichtmasten
Voorwaarden & disclaimer