1-header.jpg
Dit schema loopt van 18-3-2019 t/m 24-3-2019
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:30 1F- Algera's 5 - CD
13:30 - 14:30 1F- Hertzbergers 5 - AB
13:30 - 14:30 1F- Hoedemakers 5 - CD
13:30 - 14:30 1F- Van Dammen 5 - AB
13:30 - 14:30 1F- Van Puffelens 5 - AB
13:30 - 14:30 ME08 6
13:30 - 14:30 ME09 6
13:30 - 14:30 ME10 6
14:30 - 15:30 JE05 6
14:30 - 15:30 ME05 6
14:30 - 15:30 ME06 6
14:30 - 15:30 ME07 6
14:45 - 15:45 1F- Gatsonidessen 5 - AB
14:45 - 15:45 1F- Jaegers 5 - AB
14:45 - 15:45 1F- Moermannen 5 - AB
14:45 - 15:45 1F- Teunisses 5 - CD
14:45 - 15:45 1F- Turkstra's 5 - CD
14:45 - 15:45 1F- Van Baarens 5 - CD
15:45 - 16:45 ME01 6
15:45 - 16:45 ME02 6
15:45 - 16:45 ME03 6
15:45 - 16:45 ME04 6
16:00 - 17:00 Kabouters Blauw 5 - AB
16:00 - 17:00 Kabouters Geel 5 - AB
16:00 - 17:00 Kabouters Groen 5 - AB
16:00 - 17:00 Kabouters Rood 5 - CD
16:00 - 17:00 Kabouters Wit 5 - CD
16:00 - 17:00 Kabouters Zwart 5 - CD
17:00 - 18:00 JE01 6
17:00 - 18:00 JE02 6
17:00 - 18:00 JE03 6
17:00 - 18:00 JE04 6
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 J2F-F1 Susanne Gielen 6 - D
16:45 - 17:45 J2F-F2 4 - C
16:45 - 17:45 J2F-F3 Roel Bloys van Treslong 6 - A
16:45 - 17:45 J2F-F4 Jochem de Groot 4 - D
16:45 - 17:45 J6E06 Auke Droogh
Floris Hollestelle
6 - B
16:45 - 17:45 J6E07 5 - A
16:45 - 17:45 J6E10 5 - A
16:45 - 17:45 J6E11 Marchien van Marle 4 - C
16:45 - 17:45 M2F-F1 Taeke Kuyvenhoven 6 - D
16:45 - 17:45 M2F-F10 3 - B
16:45 - 17:45 M2F-F11 Heleen de Vos
Maja Zivojnovic
3 - A
16:45 - 17:45 M2F-F12 3 - A
16:45 - 17:45 M2F-F2 4 - D
16:45 - 17:45 M2F-F5 4 - B
16:45 - 17:45 M2F-F6 4 - B
16:45 - 17:45 M2F-F7 4 - A
16:45 - 17:45 M2F-F8 4 - A
16:45 - 17:45 M2F-F9 3 - B
16:45 - 17:45 M6E12 5 - D
16:45 - 17:45 M6E14 5 - D
16:45 - 17:45 M6E15 5 - C
16:45 - 17:45 M6E16 Madelief Bakker 3 - D
16:45 - 17:45 M6E17 5 - C
16:45 - 17:45 M6E18 5 - B
16:45 - 17:45 M6E19 5 - B
16:45 - 17:45 M6E22 3 - D
16:45 - 17:45 M6E23 3 - C
16:45 - 17:45 M6E24 Riwka Samson 3 - C
18:00 - 19:00 J6E08 Reinout de Haas 4 - B
18:00 - 19:00 J6E09 Bjorn Smeets
Olle Antheunis
4 - A
18:00 - 19:00 JE01 Lars Verboom 6 - D
18:00 - 19:00 JE02 Floris Hollestelle 6 - B
18:00 - 19:00 JE03 Gabe Boer 6 - A
18:00 - 19:00 JE04 Ritsaert Krauss 5 - B
18:00 - 19:00 JE05 5 - B
18:00 - 19:00 M2F-F3 Arjen Bolt 4 - C
18:00 - 19:00 M2F-F4 Auke Droogh 4 - C
18:00 - 19:00 M6E11 Renske van Vugt
Canter Voormolen
4 - D
18:00 - 19:00 M6E13 Derk Schep 3 - C
18:00 - 19:00 M6E20 3 - D
18:00 - 19:00 M6E21 3 - D
18:00 - 19:00 ME01 Sjoerd Angenent 5 - D
18:00 - 19:00 ME02 Freek Boulogne 5 - C
18:00 - 19:00 ME03 Marjolein van Galen 6 - B
18:00 - 19:00 ME04 6 - C
18:00 - 19:00 ME05 Annique Badon Ghijben 6 - C
18:00 - 19:00 ME06 Evelyne van Boeckel 4 - D
18:00 - 19:00 ME07 3 - A
18:00 - 19:00 ME08 3 - B
18:00 - 19:00 ME09 3 - B
18:00 - 19:00 ME10 3 - A
Voorwaarden & disclaimer