1-header.jpg

ZAALBLOK

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 dec ZAAL Tempo '34 MO9-1 Zoetermeer MO9-1 10:10 thuis
10 dec ZAAL Hoeksche Waard MO10-2 Schiedam MO10-2 10:10 thuis
10 dec ZAAL HDS JO12-12-C Roomburg JO12-12-C 16:10 thuis
10 dec ZAAL Souburg MO12-2 Westland MO12-6 14:10 thuis
10 dec ZAAL Pijnacker JO14-2 Schiedam JO14-3 16:10 thuis
10 dec ZAAL Derby JO16-1 Ommoord JO16-1 12:10 thuis
10 dec ZAAL Delfshaven JO10-1 Schiedam JO10-1 12:10 thuis
10 dec ZAAL Berkel-Rodenrijs MO18-3 Hoeksche Waard MO18-2 14:10 thuis
10 dec ZAAL Forcial MO18-2 Schiedam MO18-4 18:10 thuis
10 dec ZAAL Krimpen MO16-2 IJssel MO16-2 12:45 thuis
10 dec ZAAL Berkel-Rodenrijs MO14-1 Leonidas MO14-1 14:10 thuis
10 dec ZAAL Pollux MO12-1 Ommoord MO12-1 14:10 thuis
10 dec ZAAL Dordrecht MO14-2 Ommoord MO14-3 16:10 thuis
10 dec ZAAL Alecto MO12-12-C Rijswijk MO12-12-C 12:10 thuis
11 dec ZAAL Berkel-Rodenrijs MO12-2 IJssel MO12-1 10:10 thuis
11 dec ZAAL Pijnacker MO14-4 Berkel-Rodenrijs MO14-7 12:10 thuis
11 dec ZAAL Berkel-Rodenrijs MO16-5 Ring Pass Delft MO16-4 14:10 thuis
11 dec ZAAL Nieuwkoop MO16-2 Ring Pass Delft MO16-5 12:10 thuis
11 dec ZAAL HGC MO14-5 Berkel-Rodenrijs MO14-3 12:10 thuis
11 dec ZAAL Alphen MO18-5 Schoonhoven MO18-1 14:10 thuis
11 dec ZAAL Leonidas JO12-1 HDM JO12-2 10:10 thuis
11 dec ZAAL Ommoord JO16-2 Delfshaven JO16-1 16:10 thuis
11 dec ZAAL Leiden HO25-2 Dordrecht HO25-1 16:10 thuis
11 dec ZAAL Derby JO14-2 Krimpen JO14-1 14:10 thuis
17 dec ZAAL Feijenoord JO10-1 Schiedam JO10-2 12:10 thuis
17 dec ZAAL Forcial MO10-1 Ring Pass Delft MO10-4 10:10 thuis
17 dec ZAAL Delfshaven MO12-5 Rapid MO12-3 14:10 thuis
17 dec ZAAL Roomburg JO16-12 Cartouche JO16-12-C 18:10 thuis
17 dec ZAAL Leonidas MO12-4 Goeree Overflakkee MO12-1 16:10 thuis
17 dec ZAAL Dordrecht JO12-2 Delfshaven JO12-1 16:10 thuis
17 dec ZAAL Barendrecht JO9-1 Leonidas JO9-1 10:10 thuis
17 dec ZAAL HDS MO10-1 Leiden MO10-2 thuis
17 dec ZAAL Victoria MO18-4 Goeree Overflakkee MO18-1 18:10 thuis
17 dec ZAAL Leonidas MO12-3 Voorne MO12-1 16:10 thuis
17 dec ZAAL Gouda MO18-1 Dordrecht MO18-1 thuis
18 dec ZAAL HUDITO MO16-3 Spijkenisse MO16-4 14:10 thuis
18 dec ZAAL Ommoord DO25-2 HUDITO DO25-2 14:10 thuis
18 dec ZAAL Gouda MO16-3 Schoonhoven MO16-2 12:10 thuis
18 dec ZAAL Capelle MO14-1 IJssel MO14-2 14:10 thuis
18 dec ZAAL Bleiswijk MO16-2 Ommoord MO16-4 10:10 thuis
18 dec ZAAL Berkel-Rodenrijs MO14-4 Krimpen MO14-1 10:10 thuis
18 dec ZAAL Cartouche MO12-12-C Barendrecht MO12-12-C 10:50 thuis
18 dec ZAAL Barendrecht MO12-12-C Victoria MO12-12-C 10:10 thuis
18 dec ZAAL IJssel JO12-1 Ring Pass Delft JO12-2 10:10 thuis
18 dec ZAAL Leiden JO12-12-C Klein Zwitserland JO12-12-C 12:50 thuis
18 dec ZAAL Barendrecht JO16-2 Krimpen JO16-1 16:10 thuis
18 dec ZAAL IJssel JO14-1 Dordrecht JO14-2 16:10 thuis
18 dec ZAAL Forcial JO12-2 Klein Zwitserland JO12-6 12:10 thuis
7 jan ZAAL Alphen MO12-6 Leonidas MO12-7 18:10 thuis
7 jan ZAAL Schiedam MO9-2 Voorne MO9-1 10:10 thuis
7 jan ZAAL Pollux MO9-2 Schiedam MO9-3 12:10 thuis
7 jan ZAAL Voorne MO10-2 Westland MO10-2 12:10 thuis
7 jan ZAAL Capelle MO10-1 Dordrecht MO10-2 16:10 thuis
7 jan ZAAL Klein Zwitserland MO12-8 Ypenburg MO12-2 14:10 thuis
7 jan ZAAL Evergreen MO10-1 Schiedam MO10-1 10:10 thuis
7 jan ZAAL Klein Zwitserland MO10-6 Ypenburg MO10-3 12:10 thuis
7 jan ZAAL Bleiswijk MO9-1 Berkel-Rodenrijs MO9-8 10:10 thuis
7 jan ZAAL Zoetermeer JO14-1 Rapid JO14-1 16:10 thuis
7 jan ZAAL HDS MO18-4 Roomburg MO18-4 18:10 thuis
7 jan ZAAL Barendrecht JO10-1 Ommoord JO10-1 14:10 thuis
7 jan ZAAL Berkel-Rodenrijs JO12-1 Rijswijk JO12-1 16:10 thuis
7 jan ZAAL Souburgh JO9-1 Voorne JO9-1 12:10 thuis
7 jan ZAAL HUDITO JO14-4 Rijswijk JO14-3 18:10 thuis
7 jan ZAAL Ommoord MO14-6 Schiedam MO14-7 18:10 thuis
7 jan ZAAL Schiedam MO14-6 Zoetermeer MO14-4 14:10 thuis
7 jan ZAAL Klein Zwitserland MO10-2 Cartouche MO10-2 thuis
7 jan ZAAL Forcial MO16-3 Pijnacker MO16-4 16:10 thuis
8 jan ZAAL Ring Pass Delft D2 Victoria D21 16:10 thuis
8 jan ZAAL Schiedam MO14-3 Ypenburg MO14-3 12:10 thuis
8 jan ZAAL Cartouche MO14-12-C Leonidas MO14-12-C 10:10 thuis
8 jan ZAAL Derby MO14-1 Victoria MO14-1 12:10 thuis
8 jan ZAAL Barendrecht MO16-3 Ommoord MO16-2 14:10 thuis
8 jan ZAAL Krimpen MO18-1 Derby MO18-2 thuis
8 jan ZAAL HUDITO MO12-12-C HDS MO12-12-C 10:10 thuis
8 jan ZAAL HUDITO DO25-2 Zoetermeer DO25-3 thuis
8 jan ZAAL Leonidas DO25-7 HUDITO DO25-2 thuis
8 jan ZAAL Derby JO18-1 Rapid JO18-1 14:10 thuis
8 jan ZAAL Alphen MO12-3 Ommoord MO12-3 10:10 thuis
14 jan ZAAL HGC MO9-6 Leiden MO9-2 10:10 thuis
14 jan ZAAL Dordrecht MO9-1 Berkel-Rodenrijs MO9-1 12:10 thuis
14 jan ZAAL Rijswijk MO9-5 HDS MO9-6 11:30 thuis
14 jan ZAAL Westland MO9-3 Rijswijk MO9-5 10:50 thuis
14 jan ZAAL Westland MO9-3 Pijnacker MO9-5 09:30 thuis
14 jan ZAAL Forcial MO9-3 Feijenoord MO9-1 10:10 thuis
14 jan ZAAL Pijnacker MO9-4 Rapid MO9-3 12:10 thuis
14 jan ZAAL Krimpen MO9-1 Pijnacker MO9-1 10:10 thuis
14 jan ZAAL HDS JO16-12-C Cartouche JO16-12-C 18:10 thuis
14 jan ZAAL Cartouche JO16-12-C Leonidas JO16-12-C 17:30 thuis
14 jan ZAAL Klein Zwitserland JO9-6 Derby JO9-2-mix 12:10 thuis
15 jan ZAAL Klein Zwitserland JO12-1 Alecto JO12-1 14:10 thuis
15 jan ZAAL Leiden D6 Schiedam D5 thuis
15 jan ZAAL Dordrecht JO12-12-C Berkel-Rodenrijs JO12-12-C 10:10 thuis
15 jan ZAAL Klein Zwitserland JO14-12-C Victoria JO14-12-C 10:50 thuis
15 jan ZAAL Victoria JO14-12-C Cartouche JO14-12-C 10:10 thuis
15 jan ZAAL HDS JO14-1 Wateringse veld JO14-1 12:10 thuis
15 jan ZAAL Goeree Overflakkee MO14-2 Westland MO14-6 13:30 thuis
15 jan ZAAL Westland MO14-6 Barendrecht MO14-7 12:50 thuis
15 jan ZAAL Klein Zwitserland MO12-11 IJssel MO12-3 10:10 thuis
15 jan ZAAL Leonidas H3 HDS H2 16:10 thuis
15 jan ZAAL HCRB MO12-2 Gouda MO12-3 12:10 thuis
15 jan ZAAL Victoria MO18-11-C HDM MO18-11-C thuis
15 jan ZAAL Leiden MO18-11-C Victoria MO18-11-C thuis
15 jan ZAAL Leiden MO14-8 Ypenburg MO14-7 10:10 thuis
15 jan ZAAL HGC MO18-3 Tempo '34 MO18-1 14:10 thuis
21 jan ZAAL Barendrecht MO18-12-C Ring Pass Delft MO18-11-C 18:10 thuis
21 jan ZAAL Ommoord MO16-1 Schiedam MO16-1 18:10 thuis
21 jan ZAAL IJssel MO14-1 Rapid MO14-1 18:10 thuis
21 jan ZAAL Tempo '34 MO12-2 Voorne MO12-2 16:10 thuis
21 jan ZAAL Leonidas MO10-1 Hoeksche Waard MO10-1 12:10 thuis
21 jan ZAAL Berkel-Rodenrijs MO10-3 Ring Pass Delft MO10-1 10:10 thuis
21 jan ZAAL Barendrecht MO9-1 Rijswijk MO9-2 12:10 thuis
21 jan ZAAL Berkel-Rodenrijs JO10-4 Gouda JO10-1 12:10 thuis
21 jan ZAAL Ommoord MO9-3 Berkel-Rodenrijs MO9-3 14:10 thuis
21 jan ZAAL Ommoord MO9-4 Waddinxveen MO9-2 12:10 thuis
21 jan ZAAL Berkel-Rodenrijs JO9-2 Pollux JO9-1 10:10 thuis
22 jan ZAAL Delfshaven D1 Leonidas D12 16:10 thuis
22 jan ZAAL Dordrecht JO16-1 Rapid JO16-1 12:10 thuis
22 jan ZAAL Berkel-Rodenrijs JO14-1 Ring Pass Delft JO14-1 10:10 thuis
22 jan ZAAL Dopie HO25-3 Voorne HO25-2 10:50 thuis
22 jan ZAAL Voorne HO25-2 Berkel-Rodenrijs HO25-2 10:10 thuis
22 jan ZAAL Noordwijk H2 HDM H3 16:00 thuis
22 jan ZAAL Leiden H2 HUDITO H3 16:00 thuis
22 jan ZAAL HUDITO H3 Noordwijk H2 14:00 thuis
22 jan ZAAL HDM H3 Ring Pass Delft H2 14:00 thuis
22 jan ZAAL Derby MO12-5 Spijkenisse MO12-4 12:10 thuis
22 jan ZAAL Forcial MO14-2 Barendrecht MO14-5 14:10 thuis
22 jan ZAAL Leonidas MO14-4 Souburgh MO14-2 14:10 thuis
22 jan ZAAL Souburgh MO14-2 Derby MO14-2 13:30 thuis
22 jan ZAAL Pijnacker MO12-2 Alphen MO12-4 10:10 thuis
22 jan ZAAL Victoria H2 HUDITO H3 16:00 thuis
28 jan ZAAL Gouda MO16-2 Capelle MO16-1 thuis
28 jan ZAAL Rapid MO18-1 Berkel-Rodenrijs MO18-1 thuis
28 jan ZAAL Berkel-Rodenrijs MO10-1 Ommoord MO10-1 thuis
28 jan ZAAL Leonidas MO14-5 Pollux MO14-3 14:10 thuis
28 jan ZAAL Leonidas MO14-2 Dordrecht MO14-1 16:10 thuis
28 jan ZAAL Leiden MO16-8 Forescate MO16-6 18:10 thuis
28 jan ZAAL HUDITO MO14-4 Delfshaven MO14-1 12:10 thuis
28 jan ZAAL Derby MO10-1 Tempo '34 MO10-1 12:10 thuis
28 jan ZAAL Ommoord MO9-1 Leonidas MO9-1 10:10 thuis
28 jan ZAAL Leonidas MO9-3 Pijnacker MO9-2 12:10 thuis
28 jan ZAAL Berkel-Rodenrijs MO9-7 Ring Pass Delft MO9-1 16:10 thuis
28 jan ZAAL Barendrecht MO9-3 Ring Pass Delft MO9-2 14:10 thuis
28 jan ZAAL Leiden MO18-8 Klein Zwitserland MO18-8 18:10 thuis
28 jan ZAAL Leonidas JO18-2 IJssel JO18-11-C 18:10 thuis
28 jan ZAAL Leonidas JO16-1 Schiedam JO16-1 16:10 thuis
28 jan ZAAL Ommoord JO9-1 Hoeksche Waard JO9-1 10:10 thuis
28 jan ZAAL Leonidas JO9-2 Capelle JO9-1 18:10 thuis
29 jan ZAAL HGC JO12-1 Leiden JO12-1 12:10 thuis
29 jan ZAAL Pijnacker JO12-1 Roomburg JO12-4 14:10 thuis
29 jan ZAAL HGC JO18-11-C Victoria JO18-11-C 10:50 thuis
29 jan ZAAL Victoria JO18-11-C Alphen JO18-11-C 10:10 thuis
29 jan ZAAL Barendrecht H2 Rijswijk H2 12:50 thuis
29 jan ZAAL HDM H4 Scoop Delft H2 14:10 thuis
29 jan ZAAL Ommoord JO18-1 Leonidas JO18-1 16:10 thuis
29 jan ZAAL Barendrecht HO25-1 Leonidas HO25-1 12:10 thuis
29 jan ZAAL Klein Zwitserland MO14-12-C Ring Pass Delft MO14-12-C 10:10 thuis
29 jan ZAAL Cartouche D30-2 HGC D30-1 16:10 thuis
29 jan ZAAL Barendrecht MO12-3 Leonidas MO12-5 10:10 thuis
4 feb ZAAL Schiedam MO14-5 Westland MO14-4 14:10 thuis
4 feb ZAAL Forcial MO18-1 Klein Zwitserland MO18-4 18:10 thuis
4 feb ZAAL Feijenoord MO18-1 Dordrecht MO18-4 16:10 thuis
4 feb ZAAL Leonidas MO18-4 Dordrecht MO18-3 18:10 thuis
4 feb ZAAL Zoetermeer MO18-4 Pijnacker MO18-3 18:10 thuis
4 feb ZAAL Berkel-Rodenrijs JO10-2 Rijswijk JO10-1 12:10 thuis
4 feb ZAAL HGC MO14-12-C HDM MO14-12-C 14:10 thuis
4 feb ZAAL Dordrecht MO16-2 Rapid MO16-2 14:10 thuis
4 feb ZAAL Klein Zwitserland MO16-9 Noordwijk MO16-5 16:10 thuis
4 feb ZAAL Pijnacker MO16-3 Ommoord MO16-5 16:10 thuis
4 feb ZAAL Pollux MO9-1 Forcial MO9-2 10:10 thuis
4 feb ZAAL Rijswijk MO10-3 Schiedam MO10-3 10:10 thuis
4 feb ZAAL IJssel MO10-1 HUDITO MO10-3 14:10 thuis
4 feb ZAAL HUDITO MO10-1 Berkel-Rodenrijs MO10-6 12:10 thuis
4 feb ZAAL Capelle MO18-2 Barendrecht MO18-6 18:10 thuis
4 feb ZAAL Klein Zwitserland JO9-1 Cartouche JO9-2 10:10 thuis
4 feb ZAAL IJssel JO9-1 Rapid JO9-1 12:10 thuis
5 feb ZAAL HUDITO JO14-2 Forcial JO14-1 10:10 thuis
5 feb ZAAL Rapid JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-2 12:10 thuis
5 feb ZAAL Feijenoord D2 Alphen D5 thuis
5 feb ZAAL Goeree Overflakkee JO12-1 Souburgh JO12-1 12:10 thuis
5 feb ZAAL Groen-Geel H5 Leiden H6 14:10 thuis
5 feb ZAAL Dordrecht MO16-5 Schiedam MO16-5 16:10 thuis
5 feb ZAAL Leonidas D22 Wateringse veld D3 14:10 thuis
5 feb ZAAL Cartouche D30-12 HDM D30-2 16:10 thuis
5 feb ZAAL Leonidas MO12-11-C Barendrecht MO12-12-C 10:10 thuis
5 feb ZAAL Dordrecht MO12-1 Leonidas MO12-1 10:10 thuis
5 feb ZAAL Berkel-Rodenrijs MO16-1 Ring Pass Delft MO16-1 thuis
11 feb ZAAL Barendrecht MO18-2 Rapid MO18-2 thuis
11 feb ZAAL Ommoord MO16-3 Leonidas MO16-3 12:10 thuis
11 feb ZAAL Barendrecht MO18-5 Pollux MO18-2 18:10 thuis
11 feb ZAAL Dordrecht MO18-2 Rapid MO18-3 16:10 thuis
11 feb ZAAL HUDITO MO9-1 HCRB MO9-1 10:10 thuis
11 feb ZAAL Klein Zwitserland JO14-7 Voorne JO14-1 14:10 thuis
11 feb ZAAL Victoria MO9-6 Voorne MO9-2 10:10 thuis
11 feb ZAAL Berkel-Rodenrijs MO10-5 Pijnacker MO10-2 10:10 thuis
11 feb ZAAL Schiedam MO9-1 Zoetermeer MO9-2 12:10 thuis
11 feb ZAAL HDM MO10-8 Pijnacker MO10-3 14:10 thuis
11 feb ZAAL Voorne MO10-1 Pollux MO10-1 12:10 thuis
11 feb ZAAL Berkel-Rodenrijs JO18-2 Rijswijk JO18-1 18:10 thuis
11 feb ZAAL IJssel JO16-2 Feijenoord JO16-1 14:10 thuis
11 feb ZAAL IJssel JO16-1 Schiedam JO16-3 16:10 thuis
12 feb ZAAL Schiedam JO14-2 HCRB-Gouda JO14-1 14:10 thuis
12 feb ZAAL Barendrecht JO14-2 Ommoord JO14-2 16:10 thuis
12 feb ZAAL Krimpen JO18-1 Derby JO18-2 14:10 thuis
12 feb ZAAL Alecto H30-2 Bleiswijk H30-1 14:50 thuis
12 feb ZAAL Bleiswijk H30-1 Cartouche H30-2 14:10 thuis
12 feb ZAAL Cartouche H30-2 Rijswijk H30-1 12:50 thuis
12 feb ZAAL HGC MO12-4 Ring Pass Delft MO12-3 10:10 thuis
12 feb ZAAL Derby MO16-2 Barendrecht MO16-2 12:10 thuis
12 feb ZAAL Zoetermeer MO16-7 Rapid MO16-3 14:10 thuis
12 feb ZAAL Forescate MO16-7 Alphen MO16-4 12:10 thuis
12 feb ZAAL Barendrecht MO12-1 Rapid MO12-1 12:10 thuis
12 feb ZAAL Hoeksche Waard MO14-2 Spijkenisse MO14-2 12:10 thuis
12 feb ZAAL Ommoord MO18-1 Roomburg MO18-1 thuis
12 feb ZAAL Ommoord MO12-2 Leonidas MO12-2 10:10 thuis
12 feb ZAAL Dordrecht MO12-4 Ommoord MO12-4 10:10 thuis
12 feb ZAAL Hoeksche Waard MO12-1 Dordrecht MO12-2 10:10 thuis
18 feb ZAAL HGC MO14-8 Roomburg MO14-6 12:10 thuis
18 feb ZAAL Spijkenisse MO16-1 Victoria MO16-3 16:10 thuis
18 feb ZAAL Gouda MO14-12-C Schiedam MO14-12-C 14:10 thuis
18 feb ZAAL Ommoord MO18-3 Leonidas MO18-3 18:10 thuis
18 feb ZAAL Dordrecht MO14-3 Schoonhoven MO14-2 12:10 thuis
18 feb ZAAL Berkel-Rodenrijs MO16-6 Hoeksche Waard MO16-2 16:10 thuis
18 feb ZAAL Victoria MO18-6 Zoetermeer MO18-6 18:10 thuis
18 feb ZAAL Klein Zwitserland MO9-4 Berkel-Rodenrijs MO9-6 10:10 thuis
18 feb ZAAL Leonidas JO10-1 Klein Zwitserland JO10-1 10:10 thuis
18 feb ZAAL Klein Zwitserland JO18-3 Ommoord JO18-2 16:50 thuis
18 feb ZAAL Rijswijk JO14-1 HGC JO14-2 14:10 thuis
18 feb ZAAL Delfshaven JO16-1 Spijkenisse JO16-2 14:10 thuis
18 feb ZAAL Forcial JO16-1 Delfshaven JO16-1 14:50 thuis
19 feb ZAAL Cartouche JO12-12-C Leonidas JO12-11-C 14:10 thuis
19 feb ZAAL Barendrecht JO12-2 Leonidas JO12-4 14:10 thuis
19 feb ZAAL Rijswijk JO12-2 Cartouche JO12-3 12:10 thuis
19 feb ZAAL Leiden MO12-2 Victoria MO12-1 10:10 thuis
19 feb ZAAL Gouda MO12-1 Cartouche MO12-2 16:10 thuis
19 feb ZAAL HCRB MO12-1 Rijswijk MO12-2 12:10 thuis
19 feb ZAAL Hoeksche Waard MO12-3 Forcial MO12-1 10:10 thuis
19 feb ZAAL Derby MO12-2 Pollux MO12-2 16:10 thuis

Uitslagen

Voorwaarden & disclaimer