1-header.jpg

Dames-07

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 12 MAART 2023
Thuis Uit Aanvang
Leonidas D30 Wateringse veld D3 0:00
Rotterdam D7 Groen-Geel D19 0:00
Klein Zwitserland D7 Groen-Geel D17 0:00
Groen-Geel D18 Alphen D5 0:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Groen-Geel D18 9 27 9 0 0 46 1 0
2 Rotterdam D7 9 24 8 0 1 65 6 0
3 Wateringse veld D3 9 19 6 1 2 31 12 0
4 Groen-Geel D17 8 13 4 1 3 28 9 0
5 Leonidas D30 9 12 4 0 5 16 26 0
6 Groen-Geel D20 9 12 3 3 3 12 24 0
7 Groen-Geel D19 8 9 3 0 5 8 25 0
8 Alphen D5 8 7 2 1 5 7 29 0
9 Klein Zwitserland D7 9 3 1 0 8 5 34 0
10 Groen-Geel D21 8 0 0 0 8 2 54 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Groen-Geel D19 n.n.b thuis
2 apr Groen-Geel D17 n.n.b uit
16 apr HC Alphen D5 n.n.b thuis
23 apr Klein Zwitserland D7 n.n.b uit
14 mei Groen-Geel D20 n.n.b thuis
21 mei Groen-Geel D21 n.n.b uit
4 jun Groen-Geel D18 n.n.b uit
11 jun R.H.V. Leonidas D30 n.n.b thuis
18 jun Hockey Club Wateringse Veld D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Groen-Geel D19 Rotterdam D7 (0-13)final
Alphen D5 Groen-Geel D18 (0-6)scheduled
Groen-Geel D17 Klein Zwitserland D7 (6-0)scheduled
Wateringse veld D3 Leonidas D30 (5-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Groen-Geel D18 Wateringse veld D3 (3-0)scheduled
Groen-Geel D20 Groen-Geel D17 (0-0)final
Klein Zwitserland D7 Alphen D5 (0-5)scheduled
Leonidas D30 Groen-Geel D19 (1-0)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Alphen D5 Groen-Geel D20 (0-0)final
Groen-Geel D17 Groen-Geel D21 (12-0)final
Groen-Geel D19 Wateringse veld D3 (1-2)scheduled
Klein Zwitserland D7 Groen-Geel D18 (0-9)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Groen-Geel D20 Klein Zwitserland D7 (3-1)final
Groen-Geel D18 Groen-Geel D19 (3-0)scheduled
Groen-Geel D21 Alphen D5 (0-1)final
Rotterdam D7 Groen-Geel D17 (2-1)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Groen-Geel D20 Groen-Geel D18 (0-5)scheduled
Klein Zwitserland D7 Groen-Geel D21 (3-2)final
Alphen D5 Rotterdam D7 (0-13)scheduled
Groen-Geel D17 Leonidas D30 (3-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Wateringse veld D3 Groen-Geel D17 (4-1)final
Groen-Geel D21 Groen-Geel D20 (0-5)scheduled
Rotterdam D7 Klein Zwitserland D7 (2-0)final
Leonidas D30 Alphen D5 (2-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Groen-Geel D17 Groen-Geel D19 (5-1)scheduled
Groen-Geel D20 Rotterdam D7 (0-14)final
Klein Zwitserland D7 Leonidas D30 (0-2)final
Groen-Geel D21 Groen-Geel D18 (0-11)scheduled
Alphen D5 Wateringse veld D3 (0-5)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Groen-Geel D19 Alphen D5 (3-0)scheduled
Rotterdam D7 Groen-Geel D21 (8-0)final
Wateringse veld D3 Klein Zwitserland D7 (3-0)final
Leonidas D30 Groen-Geel D20 (1-2)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Groen-Geel D20 Wateringse veld D3 (2-2)final
Groen-Geel D21 Leonidas D30 (0-6)final
Rotterdam D7 Groen-Geel D18 (0-1)scheduled
Klein Zwitserland D7 Groen-Geel D19 (1-2)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Wateringse veld D3 Groen-Geel D21 (8-0)scheduled
Leonidas D30 Rotterdam D7 (2-9)final
Groen-Geel D19 Groen-Geel D20 (1-0)scheduled
Groen-Geel D17 Groen-Geel D18 (0-2)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Groen-Geel D18 Leonidas D30 (6-1)final
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Rotterdam D7 Wateringse veld D3 (4-2)scheduled
Voorwaarden & disclaimer