1-header.jpg

Dames-03

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Thuis Uit Aanvang
USHC D3 Kampong D6 10:50
Roomburg D3-O Victoria D6 13:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Rodenrijs D2-O 10 25 8 1 1 30 8 0
2 Rotterdam D3 10 21 7 0 3 25 13 0
3 Leonidas D5 10 17 5 2 3 19 8 0
4 USHC D3 9 17 5 2 2 15 9 0
5 Victoria D3 10 16 5 1 4 28 19 0
6 Kampong D6 9 15 5 0 4 20 21 0
7 Roomburg D3-O 9 15 5 0 4 16 23 0
8 Victoria D6 9 12 4 0 5 20 24 0
9 Alecto D3-O 9 8 2 2 5 19 20 0
10 Victoria D4 10 3 1 0 9 10 31 0
11 Leonidas D7 9 3 1 0 8 6 32 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt SV Kampong Hockey D6 n.n.b uit
19 mrt Berkel Rodenrijs D2 n.n.b thuis
26 mrt R.H.V. Leonidas D7 n.n.b uit
2 apr L.S.C. ALECTO D3-O n.n.b thuis
23 apr U.S.H.C. D3 n.n.b thuis
14 mei R.H.V. Leonidas D5 n.n.b uit
21 mei HV Victoria D6 n.n.b thuis
4 jun Leidse Hockey Club Roomburg D3-O n.n.b thuis
11 jun HV Victoria D3 n.n.b uit
18 jun HV Victoria D4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Victoria D3 Victoria D6 (7-1)final
Roomburg D3-O Victoria D4 (3-2)final
Leonidas D5 Berkel-Rodenrijs D2-O (0-0)final
USHC D3 Leonidas D7 (4-2)final
Rotterdam D3 Kampong D6 (5-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Leonidas D7 Leonidas D5 (0-4)final
Berkel-Rodenrijs D2-O Rotterdam D3 (3-2)final
Alecto D3-O USHC D3 (1-1)scheduled
Victoria D4 Victoria D3 (3-5)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Leonidas D5 Alecto D3-O (1-2)scheduled
Roomburg D3-O Berkel-Rodenrijs D2-O (0-5)final
Rotterdam D3 Leonidas D7 (2-1)final
Victoria D3 Kampong D6 (5-2)final
Victoria D4 Victoria D6 (1-4)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Victoria D6 USHC D3 (0-2)final
Berkel-Rodenrijs D2-O Victoria D3 (4-1)final
Leonidas D7 Roomburg D3-O (0-4)final
Alecto D3-O Rotterdam D3 (1-3)scheduled
Kampong D6 Victoria D4 (1-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Victoria D3 Leonidas D7 (3-0)final
Roomburg D3-O Alecto D3-O (2-1)scheduled
Kampong D6 Victoria D6 (1-4)final
Leonidas D5 USHC D3 (1-1)final
Victoria D4 Berkel-Rodenrijs D2-O (0-4)final
VRIJDAG 14 OKTOBER 2022
Kampong D6 Roomburg D3-O (4-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Victoria D6 Leonidas D5 (2-4)final
Alecto D3-O Victoria D3 (3-3)final
Berkel-Rodenrijs D2-O Kampong D6 (3-1)final
USHC D3 Rotterdam D3 (1-2)final
Leonidas D7 Victoria D4 (2-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Berkel-Rodenrijs D2-O Victoria D6 (3-1)final
Roomburg D3-O USHC D3 (0-2)final
Rotterdam D3 Leonidas D5 (2-0)final
Kampong D6 Leonidas D7 (5-0)scheduled
Victoria D4 Alecto D3-O (3-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Leonidas D7 Berkel-Rodenrijs D2-O (1-6)final
Victoria D6 Rotterdam D3 (3-1)scheduled
Alecto D3-O Kampong D6 (3-4)final
Leonidas D5 Roomburg D3-O (5-0)final
USHC D3 Victoria D3 (1-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Berkel-Rodenrijs D2-O Alecto D3-O (2-1)final
Roomburg D3-O Rotterdam D3 (3-2)scheduled
Victoria D4 USHC D3 (1-2)final
Victoria D3 Leonidas D5 (0-1)final
Leonidas D7 Victoria D6 (0-4)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Leonidas D5 Victoria D4 (3-0)final
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022
Rotterdam D3 Victoria D3 (1-0)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Victoria D4 Rotterdam D3 (0-5)scheduled
Berkel-Rodenrijs D2-O USHC D3 (0-1)final
Victoria D6 Alecto D3-O (1-5)final
Kampong D6 Leonidas D5 (1-0)final
Victoria D3 Roomburg D3-O (2-3)scheduled
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
Alecto D3-O Leonidas D7 (4-1)scheduled
Voorwaarden & disclaimer