1-header.jpg

Heren-03

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Thuis Uit Aanvang
IJsseloever H2-O Kampong H4 10:45
Houten H2-O Kampong H5 12:00
Schiedam H2-O DSHC H2-O 12:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leonidas H4 11 24 7 3 1 29 13 0
2 Rotterdam H3 11 24 7 3 1 29 14 0
3 Schiedam H2-O 10 20 6 2 2 45 21 0
4 Kampong H7 11 20 6 2 3 25 19 0
5 Berkel-Rodenrijs H2-O 11 19 5 4 2 34 19 0
6 Kampong H4 10 18 6 0 4 26 18 0
7 Victoria H3 11 15 5 0 6 26 25 0
8 Barendrecht H2-O 11 15 4 3 4 26 29 0
9 Kampong H5 10 9 3 0 7 17 40 0
10 IJsseloever H2-O 10 7 2 1 7 23 38 0
11 Houten H2-O 10 6 2 0 8 12 42 0
12 DSHC H2-O 10 2 0 2 8 17 31 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt HV Victoria H3 n.n.b thuis
19 mrt Hockey Club Houten H2 n.n.b uit
26 mrt HC IJsseloever H2 n.n.b thuis
2 apr Berkel Rodenrijs H2 n.n.b uit
16 apr SV Kampong Hockey H4 n.n.b thuis
23 apr SV Kampong Hockey H5 n.n.b uit
14 mei HC Schiedam H2 n.n.b thuis
21 mei R.H.V. Leonidas H4 n.n.b uit
4 jun SV Kampong Hockey H7 n.n.b uit
11 jun Hockeyclub Barendrecht H2 n.n.b thuis
18 jun DSHC H2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
IJsseloever H2-O Schiedam H2-O (4-5)final
Berkel-Rodenrijs H2-O Kampong H5 (6-1)final
Kampong H4 Kampong H7 (1-2)final
Victoria H3 Rotterdam H3 (1-2)scheduled
Houten H2-O Leonidas H4 (0-3)final
DSHC H2-O Barendrecht H2-O (2-2)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Leonidas H4 IJsseloever H2-O (2-0)scheduled
Rotterdam H3 Houten H2-O (6-1)final
Barendrecht H2-O Victoria H3 (2-1)final
Kampong H7 DSHC H2-O (3-0)scheduled
Schiedam H2-O Berkel-Rodenrijs H2-O (2-2)final
Kampong H5 Kampong H4 (1-4)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
IJsseloever H2-O Rotterdam H3 (2-4)final
Berkel-Rodenrijs H2-O Leonidas H4 (1-1)final
Victoria H3 DSHC H2-O (1-0)scheduled
Kampong H5 Kampong H7 (0-3)final
Kampong H4 Schiedam H2-O (4-3)final
Houten H2-O Barendrecht H2-O (2-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Leonidas H4 Kampong H4 (3-0)final
Rotterdam H3 Berkel-Rodenrijs H2-O (4-3)scheduled
Barendrecht H2-O IJsseloever H2-O (5-5)final
Schiedam H2-O Kampong H5 (11-1)final
Kampong H7 Victoria H3 (2-3)scheduled
DSHC H2-O Houten H2-O (1-2)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Houten H2-O Victoria H3 (3-2)scheduled
Kampong H5 Leonidas H4 (3-2)final
Berkel-Rodenrijs H2-O Barendrecht H2-O (0-3)scheduled
Schiedam H2-O Kampong H7 (5-2)final
Kampong H4 Rotterdam H3 (1-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Leonidas H4 Schiedam H2-O (3-1)final
Victoria H3 IJsseloever H2-O (8-3)final
Rotterdam H3 Kampong H5 (3-0)final
Barendrecht H2-O Kampong H4 (1-2)final
DSHC H2-O Berkel-Rodenrijs H2-O (3-3)scheduled
Kampong H7 Houten H2-O (5-2)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
IJsseloever H2-O DSHC H2-O (4-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
IJsseloever H2-O Houten H2-O (2-1)final
Leonidas H4 Kampong H7 (4-0)final
Berkel-Rodenrijs H2-O Victoria H3 (5-2)scheduled
Schiedam H2-O Rotterdam H3 (2-2)final
Kampong H5 Barendrecht H2-O (3-5)final
Kampong H4 DSHC H2-O (4-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Victoria H3 Kampong H4 (3-1)final
Barendrecht H2-O Schiedam H2-O (1-5)final
Rotterdam H3 Leonidas H4 (2-2)final
Houten H2-O Berkel-Rodenrijs H2-O (1-5)scheduled
Kampong H7 IJsseloever H2-O (3-1)final
DSHC H2-O Kampong H5 (1-3)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Berkel-Rodenrijs H2-O IJsseloever H2-O (5-0)scheduled
Kampong H4 Houten H2-O (8-0)final
Rotterdam H3 Kampong H7 (0-0)final
Kampong H5 Victoria H3 (2-3)scheduled
Leonidas H4 Barendrecht H2-O (1-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Berkel-Rodenrijs H2-O Kampong H7 (1-1)final
Barendrecht H2-O Rotterdam H3 (1-4)final
Victoria H3 Schiedam H2-O (2-4)scheduled
DSHC H2-O Leonidas H4 (5-7)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Kampong H5 IJsseloever H2-O (3-2)final
Kampong H4 Berkel-Rodenrijs H2-O (1-3)final
Rotterdam H3 DSHC H2-O (2-1)scheduled
Schiedam H2-O Houten H2-O (7-0)final
Leonidas H4 Victoria H3 (1-0)scheduled
Kampong H7 Barendrecht H2-O (4-2)final
Voorwaarden & disclaimer