1-header.jpg

Heren-01

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZATERDAG 4 MAART 2023
Thuis Uit Aanvang
Voordaan H1 Kampong H1 16:30
Schaerweijde H1 Oranje-Rood H1 18:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kampong H1 12 34 11 1 0 37 14 0
2 Bloemendaal H1 12 27 8 3 1 40 18 0
3 Pinoké H1 12 24 7 3 2 33 23 0
4 Rotterdam H1 12 23 7 2 3 50 26 0
5 Oranje-Rood H1 12 21 6 3 3 35 17 0
6 Klein Zwitserland H1 12 18 5 3 4 26 24 0
7 Den Bosch H1 12 16 4 4 4 28 26 0
8 Amsterdam H1 12 13 3 4 5 26 26 0
9 HDM H1 12 12 3 3 6 20 35 0
10 HGC H1 12 9 2 3 7 25 33 0
11 Schaerweijde H1 12 4 1 1 10 12 32 0
12 Voordaan H1 12 0 0 0 12 12 70 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 feb SV Kampong Hockey H1 n.n.b thuis - Schouten Zekerheid Stadion
5 mrt HC Bloemendaal H1 14:45 thuis - Schouten Zekerheid Stadion
12 mrt Pinoké H1 14:45 uit
19 mrt HC Oranje Rood H1 14:45 thuis - Schouten Zekerheid Stadion
25 mrt MMHC Voordaan H1 16:30 uit
2 apr Schaerweijde H1 14:45 thuis - Schouten Zekerheid Stadion
16 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1 14:45 uit
22 apr SV Kampong Hockey H1 16:30 thuis - Schouten Zekerheid Stadion
30 apr Klein Zwitserland H1 14:45 thuis - Schouten Zekerheid Stadion
7 mei HGC H1 14:45 uit
13 mei AH & BC H1 16:30 thuis - Schouten Zekerheid Stadion

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2022
Den Bosch H1 Bloemendaal H1 (2-2)scheduled
Klein Zwitserland H1 Amsterdam H1 (2-4)scheduled
ZONDAG 4 SEPTEMBER 2022
Voordaan H1 Oranje-Rood H1 (0-6)final
HGC H1 Kampong H1 (2-4)final
Rotterdam H1 HDM H1 (8-1)final
Schaerweijde H1 Pinoké H1 (1-4)final
ZATERDAG 10 SEPTEMBER 2022
Oranje-Rood H1 Schaerweijde H1 (3-0)scheduled
Kampong H1 Voordaan H1 (6-1)final
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Pinoké H1 Den Bosch H1 (4-3)final
Bloemendaal H1 Rotterdam H1 (4-1)final
HDM H1 Klein Zwitserland H1 (3-2)final
Amsterdam H1 HGC H1 (3-3)scheduled
DONDERDAG 15 SEPTEMBER 2022
HGC H1 HDM H1 (1-1)final
Klein Zwitserland H1 Bloemendaal H1 (5-3)final
Rotterdam H1 Pinoké H1 (1-1)final
Den Bosch H1 Oranje-Rood H1 (2-2)final
Schaerweijde H1 Voordaan H1 (3-1)final
Amsterdam H1 Kampong H1 (0-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Voordaan H1 Den Bosch H1 (0-4)final
Oranje-Rood H1 Rotterdam H1 (3-1)final
Pinoké H1 Klein Zwitserland H1 (2-2)scheduled
Bloemendaal H1 HGC H1 (4-2)scheduled
HDM H1 Amsterdam H1 (2-2)final
Kampong H1 Schaerweijde H1 (2-0)final
ZATERDAG 24 SEPTEMBER 2022
HGC H1 Pinoké H1 (3-4)scheduled
Rotterdam H1 Voordaan H1 (10-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Klein Zwitserland H1 Oranje-Rood H1 (2-1)final
Den Bosch H1 Schaerweijde H1 (1-0)final
HDM H1 Kampong H1 (1-7)final
Amsterdam H1 Bloemendaal H1 (1-4)final
ZATERDAG 1 OKTOBER 2022
Kampong H1 Den Bosch H1 (2-1)final
Bloemendaal H1 HDM H1 (3-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Oranje-Rood H1 HGC H1 (5-1)scheduled
Schaerweijde H1 Rotterdam H1 (3-6)final
Voordaan H1 Klein Zwitserland H1 (3-5)final
ZATERDAG 8 OKTOBER 2022
Amsterdam H1 Oranje-Rood H1 (1-1)scheduled
HGC H1 Voordaan H1 (5-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Klein Zwitserland H1 Schaerweijde H1 (3-1)final
Rotterdam H1 Den Bosch H1 (5-3)final
Bloemendaal H1 Kampong H1 (0-0)final
HDM H1 Pinoké H1 (0-1)final
ZATERDAG 15 OKTOBER 2022
Schaerweijde H1 HGC H1 (1-2)final
Den Bosch H1 Klein Zwitserland H1 (1-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Voordaan H1 Amsterdam H1 (0-7)final
Oranje-Rood H1 HDM H1 (4-1)scheduled
Pinoké H1 Bloemendaal H1 (1-4)final
Kampong H1 Rotterdam H1 (4-3)final
ZATERDAG 22 OKTOBER 2022
Klein Zwitserland H1 Rotterdam H1 (1-3)final
Bloemendaal H1 Oranje-Rood H1 (3-0)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
HGC H1 Den Bosch H1 (2-4)final
Pinoké H1 Kampong H1 (3-4)final
HDM H1 Voordaan H1 (5-2)final
Amsterdam H1 Schaerweijde H1 (3-1)final
DONDERDAG 27 OKTOBER 2022
Pinoké H1 Amsterdam H1 (2-1)final
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
Rotterdam H1 HGC H1 (3-3)final
Schaerweijde H1 HDM H1 (1-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Klein Zwitserland H1 Kampong H1 (0-2)final
Den Bosch H1 Amsterdam H1 (3-2)final
Voordaan H1 Bloemendaal H1 (2-7)final
Oranje-Rood H1 Pinoké H1 (2-2)scheduled
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Bloemendaal H1 Schaerweijde H1 (3-0)final
HGC H1 Klein Zwitserland H1 (0-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Pinoké H1 Voordaan H1 (6-1)final
HDM H1 Den Bosch H1 (3-1)final
Amsterdam H1 Rotterdam H1 (1-6)final
Kampong H1 Oranje-Rood H1 (3-2)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
HDM H1 Rotterdam H1 (1-3)final
Pinoké H1 Schaerweijde H1 (3-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Oranje-Rood H1 Voordaan H1 (6-1)scheduled
Bloemendaal H1 Den Bosch H1 (3-3)final
Amsterdam H1 Klein Zwitserland H1 (1-1)final
Kampong H1 HGC H1 (2-1)final
Voorwaarden & disclaimer