1-header.jpg

Heren-05

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Thuis Uit Aanvang
HUDITO H4 Derby H2-O 11:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Pijnacker H2-O 11 30 10 0 1 42 16 0
2 Victoria H4 11 25 8 1 2 47 37 0
3 Rotterdam H5 10 20 6 2 2 23 12 0
4 IJssel H2-O 10 17 5 2 3 32 21 0
5 Berkel-Rodenrijs H3 11 17 5 2 4 27 25 0
6 Schiedam H4 10 13 4 1 5 16 17 0
7 DSHC H3 11 12 4 0 7 23 32 0
8 Derby H2-O 10 11 3 2 5 19 15 0
9 HUDITO H4 10 11 3 2 5 18 27 0
10 Leonidas H11 10 9 2 3 5 17 31 0
11 Leonidas H8 11 9 2 3 6 16 30 0
12 Pollux H2-O 11 5 1 2 8 22 39 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt D.H.C. Hudito H4 n.n.b thuis
19 mrt Berkel Rodenrijs H3 n.n.b uit
26 mrt H.C. Derby H2-O n.n.b uit
2 apr HC Schiedam H4 n.n.b thuis
16 apr HC Pijnacker H2-O 14:45 uit
23 apr R.H.V. Leonidas H8 n.n.b thuis
14 mei HV Victoria H4 n.n.b uit
21 mei DSHC H3 n.n.b thuis
4 jun VMHC Pollux H2 n.n.b uit
11 jun HC De IJssel H2-O n.n.b thuis
18 jun R.H.V. Leonidas H11 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
HUDITO H4 Rotterdam H5 (1-1)final
DSHC H3 Victoria H4 (5-6)scheduled
Berkel-Rodenrijs H3 Derby H2-O (1-0)scheduled
Pollux H2-O Leonidas H8 (1-1)final
IJssel H2-O Pijnacker H2-O (3-4)scheduled
Leonidas H11 Schiedam H4 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Rotterdam H5 Berkel-Rodenrijs H3 (3-1)final
Pijnacker H2-O Leonidas H11 (3-0)final
Victoria H4 Pollux H2-O (7-5)final
Derby H2-O DSHC H3 (0-1)scheduled
Schiedam H4 HUDITO H4 (2-1)scheduled
Leonidas H8 IJssel H2-O (3-3)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
IJssel H2-O Victoria H4 (5-6)scheduled
Berkel-Rodenrijs H3 Schiedam H4 (4-1)scheduled
Pollux H2-O DSHC H3 (3-4)scheduled
HUDITO H4 Pijnacker H2-O (1-5)final
Rotterdam H5 Derby H2-O (1-1)scheduled
Leonidas H11 Leonidas H8 (1-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Victoria H4 Leonidas H11 (4-1)final
Schiedam H4 Rotterdam H5 (2-0)scheduled
Derby H2-O Pollux H2-O (1-0)final
DSHC H3 IJssel H2-O (2-5)scheduled
Pijnacker H2-O Berkel-Rodenrijs H3 (5-1)scheduled
Leonidas H8 HUDITO H4 (1-2)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Berkel-Rodenrijs H3 Leonidas H8 (2-2)scheduled
IJssel H2-O Pollux H2-O (2-0)scheduled
Rotterdam H5 Pijnacker H2-O (2-1)scheduled
Leonidas H11 DSHC H3 (2-1)scheduled
Schiedam H4 Derby H2-O (3-2)scheduled
HUDITO H4 Victoria H4 (1-4)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Leonidas H8 Rotterdam H5 (1-5)scheduled
Derby H2-O IJssel H2-O (0-2)final
DSHC H3 HUDITO H4 (0-3)scheduled
Victoria H4 Berkel-Rodenrijs H3 (6-3)final
Pollux H2-O Leonidas H11 (4-4)final
Pijnacker H2-O Schiedam H4 (2-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
HUDITO H4 Pollux H2-O (5-3)final
Pijnacker H2-O Derby H2-O (3-2)final
Rotterdam H5 Victoria H4 (5-1)final
Schiedam H4 Leonidas H8 (0-1)final
Berkel-Rodenrijs H3 DSHC H3 (0-2)scheduled
Leonidas H11 IJssel H2-O (2-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Victoria H4 Schiedam H4 (1-0)scheduled
IJssel H2-O HUDITO H4 (6-2)final
Pollux H2-O Berkel-Rodenrijs H3 (1-5)scheduled
Derby H2-O Leonidas H11 (6-0)final
DSHC H3 Rotterdam H5 (0-1)scheduled
Leonidas H8 Pijnacker H2-O (1-2)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Rotterdam H5 Pollux H2-O (5-1)final
Schiedam H4 DSHC H3 (5-2)scheduled
Pijnacker H2-O Victoria H4 (7-1)final
Leonidas H8 Derby H2-O (0-3)scheduled
Berkel-Rodenrijs H3 IJssel H2-O (2-2)final
HUDITO H4 Leonidas H11 (2-2)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Pollux H2-O Schiedam H4 (2-0)scheduled
DSHC H3 Pijnacker H2-O (2-5)scheduled
Victoria H4 Leonidas H8 (7-1)final
IJssel H2-O Rotterdam H5 (3-0)scheduled
Leonidas H11 Berkel-Rodenrijs H3 (3-5)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Leonidas H8 DSHC H3 (2-4)scheduled
Derby H2-O Victoria H4 (4-4)final
Pijnacker H2-O Pollux H2-O (5-2)scheduled
Berkel-Rodenrijs H3 HUDITO H4 (3-0)scheduled
Voorwaarden & disclaimer