1-header.jpg

Dames30-4

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Thuis Uit Aanvang
Schiedam D30-1 IJssel D30-1 10:30
Alecto D30-2 Cartouche D30-3 11:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Schiedam D30-1 10 27 9 0 1 45 14 0
2 Victoria D30-3 11 27 9 0 2 46 18 0
3 Schiedam D30-2 11 27 9 0 2 34 14 0
4 IJssel D30-1 10 18 6 0 4 31 26 0
5 Noordwijk D30-1 11 18 6 0 5 18 16 0
6 Cartouche D30-3 10 17 5 2 3 15 15 0
7 Alecto D30-2 10 14 4 2 4 18 16 0
8 Nieuwkoop D30-1 11 10 3 1 7 20 31 0
9 Victoria D30-2 11 10 3 1 7 15 26 0
10 Rijswijk D30-1 11 10 3 1 7 15 29 0
11 Rotterdam D30-4 11 7 2 1 8 15 37 0
12 Voorne D30-1 11 2 0 2 9 7 37 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Rijswijksche Hockey Club D30-1 n.n.b uit
19 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE D30-3 n.n.b thuis
26 mrt HV Victoria D30-2 n.n.b thuis
2 apr HV Victoria D30-3 n.n.b uit
16 apr HC Schiedam D30-1 n.n.b thuis
23 apr L.S.C. ALECTO D30-2 n.n.b uit
14 mei HC De IJssel D30-1 n.n.b thuis
21 mei Noordwijk D30-1 n.n.b uit
4 jun HC Nieuwkoop D30-1 n.n.b thuis
11 jun HC Voorne D30-1 n.n.b uit
18 jun HC Schiedam D30-2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
IJssel D30-1 Cartouche D30-3 (5-1)final
Alecto D30-2 Noordwijk D30-1 (4-0)scheduled
Schiedam D30-1 Nieuwkoop D30-1 (5-1)final
Victoria D30-2 Schiedam D30-2 (1-3)final
Rotterdam D30-4 Rijswijk D30-1 (2-4)final
Victoria D30-3 Voorne D30-1 (3-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Nieuwkoop D30-1 Alecto D30-2 (0-1)final
Noordwijk D30-1 IJssel D30-1 (3-2)scheduled
Rijswijk D30-1 Victoria D30-2 (0-1)final
Schiedam D30-2 Victoria D30-3 (1-6)final
Voorne D30-1 Schiedam D30-1 (2-9)final
Cartouche D30-3 Rotterdam D30-4 (1-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Noordwijk D30-1 Cartouche D30-3 (0-1)final
Schiedam D30-1 Schiedam D30-2 (4-1)final
IJssel D30-1 Nieuwkoop D30-1 (3-5)final
Alecto D30-2 Voorne D30-1 (0-0)final
Victoria D30-2 Rotterdam D30-4 (2-0)scheduled
Victoria D30-3 Rijswijk D30-1 (5-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Cartouche D30-3 Victoria D30-2 (1-1)final
Voorne D30-1 IJssel D30-1 (1-5)final
Noordwijk D30-1 Nieuwkoop D30-1 (3-0)scheduled
Rijswijk D30-1 Schiedam D30-1 (0-3)scheduled
Schiedam D30-2 Alecto D30-2 (5-1)final
Rotterdam D30-4 Victoria D30-3 (1-2)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
IJssel D30-1 Schiedam D30-2 (1-2)scheduled
Victoria D30-3 Victoria D30-2 (7-1)final
Alecto D30-2 Rijswijk D30-1 (1-1)scheduled
Noordwijk D30-1 Voorne D30-1 (2-0)scheduled
Nieuwkoop D30-1 Cartouche D30-3 (2-4)final
Schiedam D30-1 Rotterdam D30-4 (9-0)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Cartouche D30-3 Victoria D30-3 (0-2)final
Voorne D30-1 Nieuwkoop D30-1 (1-1)final
Victoria D30-2 Schiedam D30-1 (2-4)final
Rijswijk D30-1 IJssel D30-1 (0-6)final
Schiedam D30-2 Noordwijk D30-1 (3-0)scheduled
Rotterdam D30-4 Alecto D30-2 (1-3)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Nieuwkoop D30-1 Schiedam D30-2 (0-4)final
Alecto D30-2 Victoria D30-2 (4-1)final
Schiedam D30-1 Victoria D30-3 (6-5)final
Voorne D30-1 Cartouche D30-3 (0-1)final
IJssel D30-1 Rotterdam D30-4 (3-2)final
WOENSDAG 2 NOVEMBER 2022
Noordwijk D30-1 Rijswijk D30-1 (1-0)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Schiedam D30-2 Voorne D30-1 (5-0)final
Rotterdam D30-4 Noordwijk D30-1 (1-6)final
Victoria D30-2 IJssel D30-1 (1-2)final
Rijswijk D30-1 Nieuwkoop D30-1 (4-2)final
Victoria D30-3 Alecto D30-2 (2-1)final
Cartouche D30-3 Schiedam D30-1 (1-0)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Nieuwkoop D30-1 Rotterdam D30-4 (2-3)final
Noordwijk D30-1 Victoria D30-2 (2-0)scheduled
Alecto D30-2 Schiedam D30-1 (1-3)scheduled
Voorne D30-1 Rijswijk D30-1 (2-3)final
IJssel D30-1 Victoria D30-3 (1-9)scheduled
Schiedam D30-2 Cartouche D30-3 (3-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Victoria D30-3 Noordwijk D30-1 (3-0)final
Victoria D30-2 Nieuwkoop D30-1 (1-3)final
Rotterdam D30-4 Voorne D30-1 (4-0)final
Rijswijk D30-1 Schiedam D30-2 (0-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Nieuwkoop D30-1 Victoria D30-3 (4-2)final
IJssel D30-1 Alecto D30-2 (3-2)final
Voorne D30-1 Victoria D30-2 (0-4)final
Noordwijk D30-1 Schiedam D30-1 (1-2)final
Schiedam D30-2 Rotterdam D30-4 (5-0)final
Cartouche D30-3 Rijswijk D30-1 (4-1)final
Voorwaarden & disclaimer