1-header.jpg Header foto 1.2.png Header foto 2.png

JO12-06 zaal

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Thuis Uit Aanvang
Klein Zwitserland JO12-6 Berkel-Rodenrijs JO12-6 11:00
Rotterdam JO12-6 Goeree Overflakkee JO12-1 11:30
Forcial JO12-2 Berkel-Rodenrijs JO12-6 11:40
Goeree Overflakkee JO12-1 Souburgh JO12-1 12:10
Klein Zwitserland JO12-6 Forcial JO12-2 12:20
Rotterdam JO12-6 Souburgh JO12-1 12:50

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Rodenrijs JO12-6 5 15 5 0 0 23 5 0
2 Klein Zwitserland JO12-6 8 15 5 0 3 26 17 0
3 Goeree Overflakkee JO12-1 6 13 4 1 1 25 18 0
4 Rotterdam JO12-6 6 7 2 1 3 15 19 0
5 Forcial JO12-2 6 5 1 2 3 15 21 0
6 Souburgh JO12-1 6 5 1 2 3 12 23 0
7 Voorne JO12-1 7 2 0 2 5 12 25 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JO12-1 12:50 thuis
5 feb HCGO JO12-1 11:30 thuis
12 feb Berkel Rodenrijs JO12-6 10:10 uit
12 feb Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JO12-1 09:30 uit
19 feb HC Voorne JO12-1 11:40 thuis
19 feb Klein Zwitserland JO12-6 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Goeree Overflakkee JO12-1 Klein Zwitserland JO12-6 (4-2)scheduled
Berkel-Rodenrijs JO12-6 Klein Zwitserland JO12-6 (3-1)scheduled
Goeree Overflakkee JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-6 (2-8)scheduled
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Forcial JO12-2 Souburgh JO12-1 (2-3)final
Souburgh JO12-1 Voorne JO12-1 (4-4)scheduled
Forcial JO12-2 Voorne JO12-1 (3-2)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Rotterdam JO12-6 Forcial JO12-2 (3-3)final
Forcial JO12-2 Klein Zwitserland JO12-6 (2-4)final
Rotterdam JO12-6 Klein Zwitserland JO12-6 (0-4)scheduled
Berkel-Rodenrijs JO12-6 Voorne JO12-1 (5-0)scheduled
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Voorne JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-6 (0-2)final
Souburgh JO12-1 Klein Zwitserland JO12-6 (0-4)scheduled
Rotterdam JO12-6 Berkel-Rodenrijs JO12-6 (2-5)scheduled
Klein Zwitserland JO12-6 Goeree Overflakkee JO12-1 (2-4)scheduled
Voorne JO12-1 Rotterdam JO12-6 (1-3)scheduled
Souburgh JO12-1 Goeree Overflakkee JO12-1 (2-8)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Voorne JO12-1 Souburgh JO12-1 (2-2)final
Forcial JO12-2 Goeree Overflakkee JO12-1 (3-3)final
Klein Zwitserland JO12-6 Souburgh JO12-1 (3-1)final
Goeree Overflakkee JO12-1 Rotterdam JO12-6 (4-1)final
Voorne JO12-1 Klein Zwitserland JO12-6 (3-6)final
Forcial JO12-2 Rotterdam JO12-6 (2-6)final
Voorwaarden & disclaimer