1-header.jpg Header foto 1.2.png Header foto 2.png
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 4 februari 2023
Tijd T/U Team Tegen team
11:00 Uit MO8-06 V.M.H.C. CARTOUCHE MO8-3

JO16-03 zaal

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Thuis Uit Aanvang
IJssel JO16-1 Rapid JO16-1 9:30
Berkel-Rodenrijs JO16-2 Rapid JO16-1 10:10
IJssel JO16-1 Berkel-Rodenrijs JO16-2 10:50
Dordrecht JO16-1 Schiedam JO16-3 13:30
Schiedam JO16-3 Victoria JO16-3 14:10
Dordrecht JO16-1 Victoria JO16-3 14:50

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rotterdam JO16-3 8 18 6 0 2 32 16 0
2 Rapid JO16-1 6 16 5 1 0 27 8 0
3 IJssel JO16-1 8 16 5 1 2 30 20 0
4 Dordrecht JO16-1 6 8 2 2 2 21 12 0
5 Berkel-Rodenrijs JO16-2 6 7 2 1 3 15 16 0
6 Schiedam JO16-3 6 3 1 0 5 12 28 0
7 Victoria JO16-3 8 1 0 1 7 10 47 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 feb HC Schiedam JO16-3 16:50 thuis
11 feb HC De IJssel JO16-1 15:30 thuis
18 feb HV Victoria JO16-3 14:10 thuis
18 feb G.H.C. RAPID JO16-1 13:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Schiedam JO16-3 Rotterdam JO16-3 (1-8)scheduled
Berkel-Rodenrijs JO16-2 Rotterdam JO16-3 (1-3)scheduled
Schiedam JO16-3 Berkel-Rodenrijs JO16-2 (1-3)scheduled
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
IJssel JO16-1 Victoria JO16-3 (6-0)final
Victoria JO16-3 Dordrecht JO16-1 (0-9)final
IJssel JO16-1 Dordrecht JO16-1 (1-3)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Victoria JO16-3 Schiedam JO16-3 (1-7)final
Rapid JO16-1 Schiedam JO16-3 (5-1)scheduled
Victoria JO16-3 Rapid JO16-1 (0-5)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Dordrecht JO16-1 IJssel JO16-1 (3-3)scheduled
IJssel JO16-1 Rotterdam JO16-3 (4-3)final
Dordrecht JO16-1 Rotterdam JO16-3 (3-4)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Victoria JO16-3 Berkel-Rodenrijs JO16-2 (2-2)final
Rotterdam JO16-3 Berkel-Rodenrijs JO16-2 (3-0)final
Victoria JO16-3 Rotterdam JO16-3 (2-6)final
Schiedam JO16-3 Rapid JO16-1 (1-7)scheduled
Rapid JO16-1 IJssel JO16-1 (4-1)scheduled
Schiedam JO16-3 IJssel JO16-1 (1-4)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Berkel-Rodenrijs JO16-2 Victoria JO16-3 (7-1)final
Victoria JO16-3 IJssel JO16-1 (4-5)final
Berkel-Rodenrijs JO16-2 IJssel JO16-1 (2-6)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Rotterdam JO16-3 Dordrecht JO16-1 (2-1)final
Dordrecht JO16-1 Rapid JO16-1 (2-2)scheduled
Rotterdam JO16-3 Rapid JO16-1 (3-4)scheduled
Voorwaarden & disclaimer