1-header.jpg Header foto 1.2.png Header foto 2.png

MO18-09 zaal

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Thuis Uit Aanvang
Victoria MO18-6 HUDITO MO18-4 15:30
HUDITO MO18-4 Wateringse veld MO18-3 16:10
Victoria MO18-6 Wateringse veld MO18-3 16:50
Rotterdam MO18-9 Barendrecht MO18-6 17:30
Capelle MO18-2 Barendrecht MO18-6 18:10
Rotterdam MO18-9 Capelle MO18-2 18:50

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Capelle MO18-2 8 21 7 0 1 24 6 0
2 Barendrecht MO18-6 6 16 5 1 0 30 11 0
3 Zoetermeer MO18-6 8 14 4 2 2 20 11 0
4 HUDITO MO18-4 8 10 3 1 4 21 23 0
5 Wateringse veld MO18-3 6 4 1 1 4 8 19 0
6 Rotterdam MO18-9 6 3 1 0 5 5 21 0
7 Victoria MO18-6 6 1 0 1 5 6 23 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 feb HC Capelle MO18-2 18:50 thuis
4 feb Hockeyclub Barendrecht MO18-6 17:30 thuis
12 feb Hockey Club Wateringse Veld MO18-3 11:30 uit
12 feb D.H.C. Hudito MO18-4 12:10 thuis
18 feb Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO18-6 18:50 thuis
18 feb HV Victoria MO18-6 17:30 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Victoria MO18-6 Capelle MO18-2 (0-3)final
Capelle MO18-2 Rotterdam MO18-9 (2-0)final
Victoria MO18-6 Rotterdam MO18-9 (1-2)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Barendrecht MO18-6 Zoetermeer MO18-6 (1-1)final
Zoetermeer MO18-6 HUDITO MO18-4 (3-4)final
Barendrecht MO18-6 HUDITO MO18-4 (5-4)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Zoetermeer MO18-6 Wateringse veld MO18-3 (4-0)final
Rotterdam MO18-9 Wateringse veld MO18-3 (1-4)final
Zoetermeer MO18-6 Rotterdam MO18-9 (4-0)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Capelle MO18-2 HUDITO MO18-4 (1-0)final
HUDITO MO18-4 Victoria MO18-6 (5-0)final
Capelle MO18-2 Victoria MO18-6 (4-0)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
HUDITO MO18-4 Zoetermeer MO18-6 (1-1)final
Zoetermeer MO18-6 Capelle MO18-2 (2-0)final
HUDITO MO18-4 Capelle MO18-2 (3-4)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Wateringse veld MO18-3 Victoria MO18-6 (2-2)final
Barendrecht MO18-6 Victoria MO18-6 (7-3)final
Wateringse veld MO18-3 Barendrecht MO18-6 (2-3)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
HUDITO MO18-4 Rotterdam MO18-9 (3-2)final
Barendrecht MO18-6 Rotterdam MO18-9 (7-0)final
HUDITO MO18-4 Barendrecht MO18-6 (1-7)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Capelle MO18-2 Wateringse veld MO18-3 (5-0)final
Wateringse veld MO18-3 Zoetermeer MO18-6 (0-4)final
Capelle MO18-2 Zoetermeer MO18-6 (5-1)final
Voorwaarden & disclaimer