1-header.jpg Header foto 1.2.png Header foto 2.png

MO16-03 zaal

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs MO16-2 Capelle MO16-1 13:30
Capelle MO16-1 Ommoord MO16-2 14:10
Schiedam MO16-2 Rotterdam MO16-3 14:10
Gouda MO16-2 Rotterdam MO16-3 14:50
Berkel-Rodenrijs MO16-2 Ommoord MO16-2 14:50
Schiedam MO16-2 Gouda MO16-2 15:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Schiedam MO16-2 6 18 6 0 0 21 4 0
2 Rotterdam MO16-3 6 16 5 1 0 22 8 0
3 Berkel-Rodenrijs MO16-2 6 13 4 1 1 27 15 0
4 Gouda MO16-2 6 8 2 2 2 18 18 0
5 Ommoord MO16-2 8 6 2 0 6 10 25 0
6 Barendrecht MO16-3 8 5 1 2 5 10 21 0
7 Capelle MO16-1 8 3 1 0 7 10 27 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 feb HC Schiedam MO16-2 14:10 uit
4 feb Goudse MHC MO16-2 14:50 uit
12 feb Berkel Rodenrijs MO16-2 09:30 uit
12 feb HC Schiedam MO16-2 10:10 thuis
19 feb Hockeyclub Barendrecht MO16-3 12:50 uit
19 feb Berkel Rodenrijs MO16-2 12:10 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Barendrecht MO16-3 Schiedam MO16-2 (0-2)final
Ommoord MO16-2 Berkel-Rodenrijs MO16-2 (2-6)scheduled
Berkel-Rodenrijs MO16-2 Gouda MO16-2 (8-3)scheduled
Schiedam MO16-2 Capelle MO16-1 (3-0)final
Ommoord MO16-2 Gouda MO16-2 (0-4)final
Barendrecht MO16-3 Capelle MO16-1 (4-2)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Capelle MO16-1 Schiedam MO16-2 (1-3)final
Schiedam MO16-2 Berkel-Rodenrijs MO16-2 (4-2)final
Capelle MO16-1 Berkel-Rodenrijs MO16-2 (1-3)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Rotterdam MO16-3 Ommoord MO16-2 (4-2)final
Barendrecht MO16-3 Ommoord MO16-2 (0-1)scheduled
Rotterdam MO16-3 Barendrecht MO16-3 (5-1)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Ommoord MO16-2 Capelle MO16-1 (2-3)final
Capelle MO16-1 Rotterdam MO16-3 (1-3)final
Ommoord MO16-2 Rotterdam MO16-3 (0-3)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Gouda MO16-2 Barendrecht MO16-3 (2-2)final
Berkel-Rodenrijs MO16-2 Barendrecht MO16-3 (2-2)final
Gouda MO16-2 Berkel-Rodenrijs MO16-2 (3-6)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Schiedam MO16-2 Barendrecht MO16-3 (5-0)final
Ommoord MO16-2 Barendrecht MO16-3 (2-1)final
Schiedam MO16-2 Ommoord MO16-2 (4-1)final
Rotterdam MO16-3 Gouda MO16-2 (2-2)final
Gouda MO16-2 Capelle MO16-1 (4-0)final
Rotterdam MO16-3 Capelle MO16-1 (5-2)final
Voorwaarden & disclaimer