1-header.jpg Header foto 1.2.png Header foto 2.png

MO14-05 zaal

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023
Thuis Uit Aanvang
Victoria MO14-3 Schoonhoven MO14-2 13:30
IJssel MO14-2 Schoonhoven MO14-2 14:10
Victoria MO14-3 IJssel MO14-2 14:50
Capelle MO14-1 Dordrecht MO14-3 15:30
Dordrecht MO14-3 Rotterdam MO14-5 16:10
Capelle MO14-1 Rotterdam MO14-5 16:50

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Victoria MO14-3 10 27 9 0 1 51 4 0
2 Capelle MO14-1 8 19 6 1 1 25 11 0
3 Barendrecht MO14-4 10 16 5 1 4 30 25 0
4 Rotterdam MO14-5 8 13 4 1 3 28 22 0
5 Schoonhoven MO14-2 8 6 2 0 6 6 35 0
6 Dordrecht MO14-3 8 4 1 1 6 8 33 0
7 IJssel MO14-2 8 3 1 0 7 11 29 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 feb Dordrechtse Mixed Hockey Club MO14-3 16:10 uit
11 feb HC Capelle MO14-1 16:50 uit
18 feb Dordrechtse Mixed Hockey Club MO14-3 11:30 thuis
18 feb Schoonhovense MHC MO14-2 12:50 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
IJssel MO14-2 Rotterdam MO14-5 (0-6)final
Rotterdam MO14-5 Victoria MO14-3 (0-2)final
IJssel MO14-2 Victoria MO14-3 (0-8)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Barendrecht MO14-4 Capelle MO14-1 (2-3)final
Schoonhoven MO14-2 Capelle MO14-1 (0-8)final
Barendrecht MO14-4 Schoonhoven MO14-2 (5-3)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Barendrecht MO14-4 Victoria MO14-3 (0-1)final
Victoria MO14-3 Dordrecht MO14-3 (7-1)final
Barendrecht MO14-4 Dordrecht MO14-3 (4-2)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Rotterdam MO14-5 Capelle MO14-1 (2-5)final
Capelle MO14-1 IJssel MO14-2 (2-1)final
Rotterdam MO14-5 IJssel MO14-2 (3-2)scheduled
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Dordrecht MO14-3 Victoria MO14-3 (0-12)final
Victoria MO14-3 Capelle MO14-1 (1-2)final
Dordrecht MO14-3 Capelle MO14-1 (1-1)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Schoonhoven MO14-2 Rotterdam MO14-5 (0-8)scheduled
Barendrecht MO14-4 Rotterdam MO14-5 (5-6)scheduled
Schoonhoven MO14-2 Barendrecht MO14-4 (0-4)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Dordrecht MO14-3 IJssel MO14-2 (4-2)final
Barendrecht MO14-4 IJssel MO14-2 (4-2)final
Dordrecht MO14-3 Barendrecht MO14-4 (0-3)final
Capelle MO14-1 Schoonhoven MO14-2 (3-0)final
Schoonhoven MO14-2 Victoria MO14-3 (0-6)final
Capelle MO14-1 Victoria MO14-3 (1-4)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Victoria MO14-3 Barendrecht MO14-4 (5-0)final
Rotterdam MO14-5 Barendrecht MO14-4 (3-3)final
Victoria MO14-3 Rotterdam MO14-5 (5-0)final
Schoonhoven MO14-2 IJssel MO14-2 (2-1)final
IJssel MO14-2 Dordrecht MO14-3 (3-0)final
Schoonhoven MO14-2 Dordrecht MO14-3 (1-0)final
Voorwaarden & disclaimer