1-header.jpg Header foto 1.2.png Header foto 2.png

MO14-10 zaal

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Thuis Uit Aanvang
Pollux MO14-2 Rotterdam MO14-10 15:30
Berkel-Rodenrijs MO14-7 Rotterdam MO14-10 16:10
Pollux MO14-2 Berkel-Rodenrijs MO14-7 16:50

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Schiedam MO14-6 8 19 6 1 1 30 19 0
2 Pollux MO14-2 6 15 5 0 1 24 12 0
3 Rotterdam MO14-10 6 8 2 2 2 13 15 0
4 Pijnacker MO14-4 8 8 2 2 4 17 21 0
5 Zoetermeer MO14-4 6 7 2 1 3 13 18 0
6 Ypenburg MO14-6 8 6 2 0 6 25 34 0
7 Berkel-Rodenrijs MO14-7 6 5 1 2 3 19 22 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 feb Berkel Rodenrijs MO14-7 16:10 uit
4 feb VMHC Pollux MO14-2 15:30 uit
11 feb HC Schiedam MO14-6 14:50 uit
11 feb HC Pijnacker MO14-4 14:10 uit
18 feb VMHC Pollux MO14-2 15:40 thuis
18 feb HC Ypenburg MO14-6 15:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Schiedam MO14-6 Pollux MO14-2 (3-4)scheduled
Pollux MO14-2 Ypenburg MO14-6 (5-2)scheduled
Schiedam MO14-6 Ypenburg MO14-6 (8-4)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Rotterdam MO14-10 Berkel-Rodenrijs MO14-7 (2-2)scheduled
Pijnacker MO14-4 Berkel-Rodenrijs MO14-7 (3-2)scheduled
Rotterdam MO14-10 Pijnacker MO14-4 (1-4)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Zoetermeer MO14-4 Ypenburg MO14-6 (4-2)final
Rotterdam MO14-10 Ypenburg MO14-6 (4-3)final
Zoetermeer MO14-4 Rotterdam MO14-10 (2-3)scheduled
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Pijnacker MO14-4 Pollux MO14-2 (1-4)final
Pollux MO14-2 Schiedam MO14-6 (2-4)final
Pijnacker MO14-4 Schiedam MO14-6 (2-2)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Rotterdam MO14-10 Schiedam MO14-6 (0-1)final
Schiedam MO14-6 Zoetermeer MO14-4 (2-0)final
Rotterdam MO14-10 Zoetermeer MO14-4 (3-3)scheduled
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Berkel-Rodenrijs MO14-7 Pijnacker MO14-4 (4-4)scheduled
Ypenburg MO14-6 Pijnacker MO14-4 (2-0)final
Berkel-Rodenrijs MO14-7 Ypenburg MO14-6 (5-6)scheduled
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Ypenburg MO14-6 Schiedam MO14-6 (4-5)final
Berkel-Rodenrijs MO14-7 Schiedam MO14-6 (3-5)final
Ypenburg MO14-6 Berkel-Rodenrijs MO14-7 (2-3)final
Pollux MO14-2 Zoetermeer MO14-4 (6-1)final
Zoetermeer MO14-4 Pijnacker MO14-4 (3-2)final
Pollux MO14-2 Pijnacker MO14-4 (3-1)final
Voorwaarden & disclaimer