1-header.jpg Header foto 1.2.png Header foto 2.png

MO14-12 zaal

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
Thuis Uit Aanvang
Schiedam MO14-7 Pollux MO14-3 9:30
Pollux MO14-3 Ommoord MO14-6 10:10
Schiedam MO14-7 Ommoord MO14-6 10:50
Victoria MO14-6 Evergreen MO14-2 15:00
Rotterdam MO14-12 Evergreen MO14-2 15:40
Victoria MO14-6 Rotterdam MO14-12 16:20

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leonidas MO14-5 10 25 8 1 1 46 17 0
2 Rotterdam MO14-12 8 15 5 0 3 20 18 0
3 Schiedam MO14-7 8 15 4 3 1 21 9 0
4 Ommoord MO14-6 8 13 4 1 3 21 19 0
5 Evergreen MO14-2 8 12 4 0 4 30 31 0
6 Victoria MO14-6 8 4 1 1 6 8 20 0
7 Pollux MO14-3 10 3 1 0 9 15 47 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb MHV Evergreen MO14-2 15:40 thuis
12 feb HV Victoria MO14-6 16:20 uit
18 feb HC Schiedam MO14-7 15:30 uit
18 feb MHV Evergreen MO14-2 16:10 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Leonidas MO14-5 Schiedam MO14-7 (3-3)final
Schiedam MO14-7 Victoria MO14-6 (1-1)final
Leonidas MO14-5 Victoria MO14-6 (2-1)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Ommoord MO14-6 Pollux MO14-3 (3-1)final
Evergreen MO14-2 Pollux MO14-3 (3-2)scheduled
Ommoord MO14-6 Evergreen MO14-2 (5-0)scheduled
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Pollux MO14-3 Evergreen MO14-2 (2-9)scheduled
Leonidas MO14-5 Evergreen MO14-2 (8-4)scheduled
Pollux MO14-3 Leonidas MO14-5 (2-7)final
Rotterdam MO14-12 Ommoord MO14-6 (1-0)final
Ommoord MO14-6 Schiedam MO14-7 (0-0)scheduled
Rotterdam MO14-12 Schiedam MO14-7 (1-7)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Victoria MO14-6 Schiedam MO14-7 (0-3)final
Pollux MO14-3 Schiedam MO14-7 (2-5)scheduled
Victoria MO14-6 Pollux MO14-3 (1-2)scheduled
Leonidas MO14-5 Ommoord MO14-6 (7-0)final
Ommoord MO14-6 Rotterdam MO14-12 (2-3)final
Leonidas MO14-5 Rotterdam MO14-12 (3-1)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Evergreen MO14-2 Leonidas MO14-5 (2-4)scheduled
Schiedam MO14-7 Leonidas MO14-5 (1-0)final
Evergreen MO14-2 Schiedam MO14-7 (2-1)scheduled
Pollux MO14-3 Rotterdam MO14-12 (1-3)final
Rotterdam MO14-12 Victoria MO14-6 (4-1)final
Pollux MO14-3 Victoria MO14-6 (0-1)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Rotterdam MO14-12 Leonidas MO14-5 (1-3)final
Leonidas MO14-5 Pollux MO14-3 (9-2)final
Rotterdam MO14-12 Pollux MO14-3 (6-1)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Evergreen MO14-2 Victoria MO14-6 (4-2)scheduled
Victoria MO14-6 Ommoord MO14-6 (1-4)final
Evergreen MO14-2 Ommoord MO14-6 (6-7)scheduled
Voorwaarden & disclaimer