1-header.jpg Header foto 1.2.png Header foto 2.png
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 4 februari 2023
Tijd T/U Team Tegen team
11:00 Uit MO8-06 V.M.H.C. CARTOUCHE MO8-3

MO12-13 zaal

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Thuis Uit Aanvang
Goeree Overflakkee MO12-1 Westland MO12-6 10:15
Westland MO12-6 Rijswijk MO12-5 10:55
Goeree Overflakkee MO12-1 Rijswijk MO12-5 11:35

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Goeree Overflakkee MO12-1 6 14 4 2 0 24 8 0
2 Leonidas MO12-4 6 13 4 1 1 34 10 0
3 Rijswijk MO12-5 6 12 4 0 2 25 13 0
4 Souburg MO12-2 8 12 4 0 4 17 30 0
5 Westland MO12-6 6 10 3 1 2 18 14 0
6 Rotterdam MO12-13 8 6 2 0 6 15 27 0
7 Wateringse veld MO12-4 8 3 1 0 7 8 39 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MO12-2 10:50 uit
5 feb R.H.V. Leonidas MO12-4 10:10 uit
19 feb HCGO MO12-1 12:10 uit
19 feb Rijswijksche Hockey Club MO12-5 11:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Goeree Overflakkee MO12-1 Leonidas MO12-4 (2-2)final
Wateringse veld MO12-4 Leonidas MO12-4 (0-9)final
Goeree Overflakkee MO12-1 Wateringse veld MO12-4 (10-0)final
Rotterdam MO12-13 Souburg MO12-2 (1-3)scheduled
Souburg MO12-2 Westland MO12-6 (3-1)scheduled
Rotterdam MO12-13 Westland MO12-6 (0-2)scheduled
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Souburg MO12-2 Rijswijk MO12-5 (1-7)scheduled
Rotterdam MO12-13 Goeree Overflakkee MO12-1 (1-4)scheduled
Rijswijk MO12-5 Wateringse veld MO12-4 (3-1)final
Leonidas MO12-4 Goeree Overflakkee MO12-1 (1-2)scheduled
Souburg MO12-2 Wateringse veld MO12-4 (1-0)scheduled
Rotterdam MO12-13 Leonidas MO12-4 (1-5)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Leonidas MO12-4 Rijswijk MO12-5 (6-2)final
Westland MO12-6 Wateringse veld MO12-4 (5-3)final
Rijswijk MO12-5 Souburg MO12-2 (3-4)final
Rotterdam MO12-13 Wateringse veld MO12-4 (2-3)final
Leonidas MO12-4 Souburg MO12-2 (11-3)final
Westland MO12-6 Rotterdam MO12-13 (5-6)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Wateringse veld MO12-4 Rotterdam MO12-13 (0-4)final
Rotterdam MO12-13 Rijswijk MO12-5 (0-5)final
Wateringse veld MO12-4 Rijswijk MO12-5 (1-5)final
Westland MO12-6 Goeree Overflakkee MO12-1 (2-2)final
Souburg MO12-2 Goeree Overflakkee MO12-1 (2-4)final
Westland MO12-6 Souburg MO12-2 (3-0)final
Voorwaarden & disclaimer