1-header.jpg Header foto 1.2.png Header foto 2.png
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 4 februari 2023
Tijd T/U Team Tegen team
11:00 Uit MO8-06 V.M.H.C. CARTOUCHE MO8-3

Dames-05 zaal

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Thuis Uit Aanvang
Leonidas D12 Rotterdam D5 9:30
Rotterdam D5 Spijkenisse D3 10:10
Leonidas D12 Spijkenisse D3 10:50
Delfshaven D1 Neverless D1 13:30
Schiedam D5 Neverless D1 14:10
Delfshaven D1 Schiedam D5 14:50

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Spijkenisse D3 8 19 6 1 1 21 8 0
2 Schiedam D5 8 18 6 0 2 25 12 0
3 Leiden D6 9 12 3 3 3 19 19 0
4 Leonidas D12 8 11 3 2 3 10 12 0
5 Rotterdam D5 9 8 2 2 5 19 24 0
6 Neverless D1 8 7 2 1 5 14 30 0
7 Delfshaven D1 6 4 1 1 4 12 15 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb HV Spijkenisse D3 10:10 thuis
5 feb R.H.V. Leonidas D12 09:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Schiedam D5 Leiden D6 (3-4)scheduled
Leonidas D12 Leiden D6 (1-1)final
Schiedam D5 Leonidas D12 (1-0)final
Spijkenisse D3 Rotterdam D5 (3-1)final
Rotterdam D5 Neverless D1 (3-3)scheduled
Spijkenisse D3 Neverless D1 (5-1)scheduled
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Spijkenisse D3 Leonidas D12 (1-0)final
Leonidas D12 Schiedam D5 (1-4)final
Spijkenisse D3 Schiedam D5 (0-1)final
WOENSDAG 28 DECEMBER 2022
Leiden D6 Rotterdam D5 (4-3)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Leonidas D12 Neverless D1 (3-2)scheduled
Neverless D1 Delfshaven D1 (4-3)scheduled
Leonidas D12 Delfshaven D1 (1-1)final
Rotterdam D5 Schiedam D5 (1-2)final
Leiden D6 Schiedam D5 (5-2)final
Rotterdam D5 Leiden D6 (2-2)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Rotterdam D5 Delfshaven D1 (4-3)scheduled
Neverless D1 Spijkenisse D3 (1-5)scheduled
Leiden D6 Spijkenisse D3 (0-2)final
Delfshaven D1 Leonidas D12 (1-2)final
Rotterdam D5 Leonidas D12 (1-2)final
Neverless D1 Leiden D6 (2-0)scheduled
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Neverless D1 Schiedam D5 (0-8)scheduled
Delfshaven D1 Leiden D6 (2-1)final
Spijkenisse D3 Leiden D6 (2-2)final
Schiedam D5 Rotterdam D5 (4-1)final
Delfshaven D1 Spijkenisse D3 (2-3)scheduled
Neverless D1 Rotterdam D5 (1-3)scheduled
Voorwaarden & disclaimer