1-header.jpg Header foto 1.2.png Header foto 2.png
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 4 februari 2023
Tijd T/U Team Tegen team
11:00 Uit MO8-06 V.M.H.C. CARTOUCHE MO8-3

Dames-07 zaal

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Thuis Uit Aanvang
Rotterdam D7 Alphen D5 11:30
Feijenoord D2 Alphen D5 12:10
Rotterdam D7 Feijenoord D2 12:50
Rotterdam D6 Leonidas D22 13:30
Leonidas D22 Wateringse veld D3 14:10
Rotterdam D6 Wateringse veld D3 14:50

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Wateringse veld D3 8 21 7 0 1 32 10 0
2 Leonidas D22 6 15 5 0 1 28 9 0
3 Goeree Overflakkee D1 8 12 4 0 4 27 25 0
4 Rotterdam D6 8 12 4 0 4 14 17 0
5 Rotterdam D7 8 10 3 1 4 20 19 0
6 Feijenoord D2 6 9 3 0 3 13 11 0
7 Alphen D5 10 1 0 1 9 9 52 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb HC Alphen D5 11:30 thuis
5 feb HC Feijenoord D2 12:50 thuis
19 feb Hockey Club Wateringse Veld D3 10:55 thuis
19 feb HCGO D1 11:35 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Goeree Overflakkee D1 Alphen D5 (6-3)final
Rotterdam D6 Alphen D5 (4-0)final
Wateringse veld D3 Rotterdam D7 (6-3)final
Goeree Overflakkee D1 Rotterdam D6 (1-4)final
Rotterdam D7 Leonidas D22 (3-4)final
Wateringse veld D3 Leonidas D22 (2-1)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Wateringse veld D3 Rotterdam D6 (5-0)final
Alphen D5 Rotterdam D6 (1-3)final
Wateringse veld D3 Alphen D5 (7-2)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Rotterdam D7 Rotterdam D6 (3-1)final
Rotterdam D6 Goeree Overflakkee D1 (0-4)scheduled
Rotterdam D7 Goeree Overflakkee D1 (5-0)scheduled
Alphen D5 Feijenoord D2 (0-6)final
Wateringse veld D3 Feijenoord D2 (4-0)final
Alphen D5 Wateringse veld D3 (0-4)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Rotterdam D6 Feijenoord D2 (0-2)final
Feijenoord D2 Rotterdam D7 (1-2)final
Rotterdam D6 Rotterdam D7 (2-1)final
Alphen D5 Goeree Overflakkee D1 (1-10)final
Goeree Overflakkee D1 Leonidas D22 (1-8)final
Alphen D5 Leonidas D22 (0-4)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Leonidas D22 Rotterdam D7 (4-2)final
Alphen D5 Rotterdam D7 (1-1)final
Leonidas D22 Alphen D5 (7-1)final
Feijenoord D2 Wateringse veld D3 (1-3)final
Wateringse veld D3 Goeree Overflakkee D1 (1-3)final
Feijenoord D2 Goeree Overflakkee D1 (3-2)final
Voorwaarden & disclaimer